Dnes je neděle 22. září, svátek má Berta,
je Mezinárodní den neslyšících.

skolavlese.wixsite.com/skolavlese
Menubox
Restbox

Sexuální apetit zvyšují například mandle, pistácie nebo kokos

přidáno: 25. 09. 2015

Jste stále unavení a na sexuální život nemáte v poslední době pomyšlení? Zkuste sáhnout po potravinách, o kterých je dokázané, že zvyšují chuť k pohlavnímu styku. Tyto potraviny neplatí pouze pro dámy, ale pomáhat by měly i mužům.

Avokádo - Některé historické prameny tvrdí, že název byl poprvé užit Aztéky a znamenal varlata. Je možné, že za toto pojmenování může vzhled ovoce visícího ze stromu. Avokádo pomáhá k tvorbě testosteronu a je doplněn o ovoce, vitaminy a draslík. Což ve výsledku udělá s mužem hotové zázraky.

Banán - Nejen vzhled ovoce, ale také jeho obsah má sexuální smysl. Indická tradiční medicína banán klasifikuje jako „zvedač“

Kokos - Kokosové ořechy zvyšují množství spermií a v kombinaci s medem je to elixír stimulující sexuální touhu.

Vejce - Casanova údajně jedl před každým milostným dobrodružstvím vejce. Ale nic se nemá přehánět. Ideálně připravte vejce svému milenci k snídani, když máte oba volno.

Mandle - Obsahují velké množství vitaminu B2, bílkovin, vitaminu E a vápníků. Indové, Arabové a Číňané je hojně jedli pro zvýšení sexuální síly.

Marcipán – Nechce se vám loupat mandle, nebo preferujete sladší potraviny? Sáhněte po marcipánu. I ten má na sexuální chuť blahodárné účinky.

Med – Medu se také jinak přezdívá pokrm bohů. Mnohé ovlivňuje nejen svou chutí, ale také vůní.

Chřest – Chřest funguje jako skvělé afrodiziaku. Chcete-li získat to nejlepší z chřestu, měli byste jíst mladé výhonky, které ale nikdy nevařte příliš dlouho, jinak ztrácí svůj účinek.

Česnek – Dech po česneku není zrovna lákavý, ale sám o sobě pomáhá regulovat průtok krve v těle a zejména v pánevní oblasti.

Mango – Toto vzrušující ovoce působí na obě pohlaví. Zkuste si dát mango společně v posteli.

Máta - Je trochu zázrak. Půl sklenice odvaru 2x za den působí jako antiseptikum, posiluje srdce, pomáhá při nespavosti a žaludečních problémech, zmírňuje bolest hlavy a působí jako afrodiziakum.

Aloe - To je opět pro vás oba. Šťáva z aloe s lžící medu 1x za den, pomůže aktivovat krevní oběh v pánevní oblasti a zlepší vám prožitek z erotických hrátek

Pistácie - V Asii a Indii věří, že pistácie vzbuzují sexuální touhu a čistí krev. Kombinace pistácií a medu = svěží libido.

Petržel – K petrželi se používá jeden rým… Petržel, aby vydržel. Petržel se používá jako afrodiziakum po celém světě.

Celer - Zvyšuje množství spermií a zlepšuje mužskou potenci. Obsahuje vitamin E, hořčík, draslík a zinek. Má za následek silnější a delší erekci.

 

Za zkoušku a zařazení těchto potravin do svého jídelníčku nic nedáte. Naopak to může u vašeho partnera sklidit ovoce.

autor článku: Jitka Doubravová