Dnes je pátek 1. prosinec, svátek má Iva,
je Světový den AIDS.

Zajímavosti

Jana Janouchová: Únor bude pro Dobříšsko pozitivním měsícem

přidáno: 28. 01. 2020

Výklad Jany Janouchové na únor je tady! Dočtete se v něm, co vás čeká i jak se bude dařit novému vedení města Dobříš nebo jestli se přeci jen letos dočkáme sněhu...

Únoru bude vládnout láska...

Nezadaní mohou nalézt lásku. Nálady však budou proměnlivé a nic nepůjde úplně snadno. Bude potřeba u každého z nás odstranit překážky, aby vaše plány mohly začít fungovat. Vnímejte lásku ke všemu kolem vás. Každý den bude takový, jaký si ho uděláte, můžete začít hned ráno. Ženy mohou najít sílu ve své ženskosti a mohou tím podpořit i své muže. Osud vám připravuje nějaké pozitivní překvapení. 

Co ukazuje únorová mandala?

Pro Dobříšsko bude měsíc únor velmi pozitivní měsíc, ale vše se projeví až v budoucnosti. 

V tomto měsíci se budou dít věci, které nebudou hned patrné, vše poplyne v pomalém tempu, mnoho lidí s tím možná nebude spokojeno. 

Věnujte se hodně svým důležitým vztahům, komunikace o složitých záležitostech pak bude jednodušší. Pokud máte dobré úmysly, můžete uspět. Veškeré špatné jednání se bude lidem rychle vracet. Bude se zdát, že v těchto věcech se vše urychluje. 

A co nás čeká v Dobříši?

Jak se povede nově zvolenému vedení města v jeho práci?

Nově zvolené vedení města se bude muset nejdříve seznámit se vším co dělat, takže v měsíci únoru nebudou ještě změny moc patrné. Očekávejte spíše stagnaci. Změna to bude ale pozitivní, patrná nejdříve ve financování městských záležitostí.

Bude smlouva s MESOH, která se týká problematiky odpadů v Dobříši, prodloužena?

Smlouva bude, ale zdá se, že se nejdříve bude muset přepracovat a vyjasnit. Myslím, že v únoru už to bude na dobré cestě.

Napadne v našem regionu nějaké větší množství sněhu?

Více sněhu bude. Myslím ale, že spíše až v březnu, kdy by mohla přijít i nějaká kalamita. Únor nic takového nepřinese a průjezdnost silnic bude dobrá. 

Jana Janouchová

autor článku: Jana Janouchová