Dnes je pátek 1. prosinec, svátek má Iva,
je Světový den AIDS.

Zajímavosti

VELKÝ výklad karet na rok 2020 pro Dobříš a okolí od Jany Janouchové

přidáno: 27. 12. 2019

Už jen pár dní zbývá do konce roku 2019. Každý z nás ukončuje starý a vstupuje do toho nového jinak... někdo si dává předsevzetí, někdo se ohlíží za minulým a analyzuje, jiný jde prostě jen dál a některé z vás zajímá, co by mohl rok 2020 přinést, co by se mohlo stát, co nás čeká... Výklad karet Jany Janouchové tak přináší tentokrát informace pro rok 2020, jednotlivé měsíce i odpovědi na některé otázky týkající se našeho města a regionu.

Mandaly pro rok 2020 říkají...

V roce 2020 můžete být klidní. Máte za sebou pár náročných let, kdy se energie měnily ze dne na den. Možná jste mívali pocit, že se to vše ani nedá zvládnout. V tomto roce bude svítit šťastná hvězda pro všechny. Nelpěte na svých přáních.  

Co přinesou jednotlivé měsíce roku 2020 podle karet?

Leden

V měsíci lednu budou doznívat energie z předchozího období. Nebude snadné vstoupit do dalšího roku s lehkostí. Všechno bude fungovat tak, jak má, přesto se nebudete cítit dobře. Neočekávejte od sebe veliké výkony. Spíše se rozhlédněte, vyčkávejte a vyhledejte společnost přátel. Tento čas nebude trvat dlouho. Potřebujete jen odpočinek.

Únor

V únoru mohou nezadaní nalézt lásku. Nálady budou proměnlivé, nic nepůjde snadno. Bude potřeba ještě odstranit nějaké překážky, aby vaše plány mohly začít fungovat. Vnímejte lásku ke všemu kolem vás. Každý den bude takový, jaký si ho uděláte, můžete začít hned ráno. Ženy mohou najít sílu ve své ženskosti a mohou tím podpořit i své muže. Osud vám připravuje nějaké pozitivní překvapení.

Březen

Březen bude velice pozitivní měsíc. Můžete vyřešit své finance i vztahy. Možná máte pocit, že nedostáváte odměnu, jakou si zasloužíte. Je čas říci si o zvýšení platu. Udělejte to však sebevědomě, ale takticky. Zkuste také nemyslet tolik na problémy, udělejte si život hezčí a jednodušší. Ne vše musíte řešit sami. Když nejste s něčím spokojeni, řekněte to a vypusťte to z vašich myšlenek. Odpočívejte. 

Duben

Duben je vhodný měsíc k řešení záležitostí, které souvisí s úřady. V tento čas půjde vše velmi snadno. Budete muset trochu zabojovat. Energie přejí novým projektům a nápadům. Buďte inspirací pro ostatní. Začněte jít cestou, která pro vás bude posláním i odměnou současně. Pokud se vám to podaří, peníze začnou plynout s lehkostí. Nehledejte v nich smysl, je to pouze součást vaší životní cesty.

Květen

V měsíci květnu můžete konat. Co zasejete, budete sklízet  dlouhou dobu. Můžete se radovat a zázraky se budou dít samy. Můžete změnit něco uvnitř svého domova. Budete mít spoustu nápadů. Také by to chtělo uklidit, zbavit se věcí, co nepoužíváte, nechat vstoupit do svého domova novou energii. Staré nepoužívané věci v sobě ukrývají energii starých časů, mohou vás brzdit. Dejte čas i sami sobě.

Červen

Červen bude tvůrčí měsíc, plný světla a slunce. Tvořte cokoliv pro radost, kterou naleznete a ne kvůli odměně. Ta přijde sama. V tomto měsíci končí období usilovné práce a nastává období sklízení toho, co jste vytvořili v minulosti. Vyhledávejte nové situace a možnosti. Mnohé vás překvapí, nezalekněte se a jen sbírejte zkušenosti. Vztahy budou napjatější, ale i to je jen proces učení. Buďte klidní sami v sobě.

Červenec

Na měsíc červenec můžete plánovat dovolenou. V tomto měsíci se nestane nic, co by Vás mohlo vyvést z klidu. Potřebujete nashromáždit sílu a také vnitřní rovnováhu. Buďte s blízkými a přáteli. Neváhejte jim říkat věci otevřeně. Pokuste se však dívat se na své vztahy z té hezčí stránky. Většinou řešíme problémy a zapomínáme vidět na druhých jejich dobré stránky. Nezapomeňte, lidé kolem nás jsou naše zrcadlo.

Srpen

Srpen bude magický měsíc, existuje více cest k Vašemu cíli. Uvědomění si sama sebe je klíč k přeměně. Když přestanete hodnotit druhé, stanete se vládcem svého osudu. Žijte svůj život, vnímejte rady, ale dělejte pak vlastní rozhodnutí. Zkušenosti jsou nepřenosné, dopřejte je sobě i svým dětem. V srpnu můžete vyřešit rodinné neshody. Je to čas setkávání. Nezapomeňte naslouchat. V tichu odhalíte mnoho.

Září

V měsíci září se budete muset vrátit k řešení reálných věcí. Rodina a finanční záležitosti budou potřebovat váš zvýšený zájem. To potrvá do poloviny měsíce, pak vše zase začne plynout samo. V druhé polovině měsíce věnujte pozornost své práci a také můžete vyřešit mnoho úředních záležitostí. Dávejte pozor na své zdraví. Hrozí nachlazení, vaše síly budou koncem měsíce oslabeny.

Říjen 

V měsíci říjnu nedělejte žádná závažná rozhodnutí. Energie tohoto měsíce nebudou nakloněny změnám. Pokuste se vyhnout úředním jednáním, pokud je můžete odložit, udělejte to. Buďte připraveni jednat intuitivně. Mohou nastat vypjaté situace. Pokud však potřebujete vyřešit nějaký zdravotní problém, který vyžaduje operaci, tento měsíc je velice vhodný. Vaše tělo bude regenerovat velice rychle.

Listopad

V měsíci listopadu budete mít pochybnosti o tom, jestli jste na správné cestě. Pochybnosti by vás neměly oslabit, pomohou vám jen urovnat myšlenky a přemýšlet o věcech novým způsobem. Překážky se pokuste vyřešit v dobrém, nenechte se vtáhnout do problémů druhých. Co dáváte, to i dostáváte. Zachovejte si víru, že cesta, kterou jdete, je správná. Na začátku jste neměli žádné pochybnosti. Meditujte.

Prosinec

V měsíci prosinci se věnujte sobě. Nemusíte se zapojit do vánočního shonu. Život sám o sobě je důvod k oslavě. Smysl přítomnosti je, být přítomen. Nestačí jen přežívat. Smyslem života je nechat duši vyrůst. Právě měsíc prosinec a vánoční čas nám připomínají, jak je důležité cítit lásku, obdarovat ostatní, ne jen hmotnými dary. Největší dar, který můžete dát druhým, je to, že se cítíte šťastní. Tento pocit pak šíříte dál.

A co by vás mohlo zajímat pro oblast Dobříše? Jak to bude s velkými projekty a atmosférou v Dobříši?

Zimní stadion

Jeho výstavba bude pokračovat podle plánu, ale v poslední fázi výstavby se objeví nějaký problém, který jeho dokončení posune, pravděpodobně více, než o půl roku. Což však u tak velké stavby bude vlastně veliký úspěch. Více lidí bude mít veliké starosti, kvůli chybě někoho, kdo už odešel.

Sportovní hala

Bude dokončena včas, ale bude pravděpodobně stát více, než se předpokládalo. Ale řešení se najde včas, takže k žádným jiným problémům nedojde.

Přístavba škola

Myslím, že větší část bude dostavěna v termínu, ale nevidím ukončení stavebních prací. Myslím, že práce budou pokračovat ještě několik dalších let. Protože je potřeba postupně zrenovovat skoro celou školu.

Knihovna

O knihovně se bude stále jednat, ale v jednání jsou pravděpodobně i jiné projekty. Zahájení stavby v roce 2020 nevidím.

Celková atmosféra ve městě Dobříši bude poměrně klidná

Ostatní projekty, které jsou v řešení, budou většinou s úspěchem dokončeny, většinou v zadaných termínech. Bude to vlastně úspěšný rok. Pozornost je potřeba věnovat vzdělávání a dlouhodobějšímu plánování projektů, možná právě těm, u kterých se zdá, že by neměly naději na úspěch. První polovina roku bude složitější, problémová. Druhá polovina roku to vynahradí. Lidé by měli být pozornější k tomu co se děje v jejich okolí. Všímat si lidí, které neznají. Vidím rovnováhu, klid, ale také drobné ztráty.

Co se týká akcí, v první polovině roku se bude jednat o drobné aktivity, ale léto v Dobříši bude příští rok velice společenské.

Lednová mandala

Tentokrát vám k mandale měsíce nepíšeme žádné informace záměrně... Nechte na sebe jen působit obrázek a přejte si... 

Jana Janouchová

autor článku: Jana Janouchová