Dnes je pátek 1. prosinec, svátek má Iva,
je Světový den AIDS.

Zajímavosti

Jana Janouchová: Červen je měsíc plný světla a slunce

přidáno: 07. 06. 2020

Pravidelný měsíční výklad z karet Jany Janouchové je tady. Co můžeme v červnu očekávat?

Výklad karet na měsíc červen

Začátkem měsíce ještě nevidím velké zlepšení, možná přijdou i nějaké špatné zprávy. Lidé čekají na změny, ale ty zatím nepřicházejí v podobě, jakou bychom potřebovali.

Máme za sebou období, které nebylo jednoduché, pro mnoho lidí mělo toto vše dopad hlavně na finanční oblast, což nese své následky. Lidé, kteří se dokáží změnám přizpůsobovat bez problémů a rychle, nebyli zasaženi tolik jako ti, kteří cítí bezpečí jen, když je vše v zaběhlých kolejích.

Také vidím v nedávné době přísun financí, ale karty jsou zde v takové pozici, která neznačí zrovna dobrou podobu. To znamená, že lidé sice dostali nějakou podporu, ale je možné, že hodně jich přišlo o práci. To co získali, nevynahradilo ztráty. Ještě do poloviny června vidím obavy, strach a osamělost.

V druhé polovině měsíce se začne vše obracet. Vidím kartu "hvězda", to je vždy štěstí. Ale tato karta vše taky trochu zdržuje, což znamená, že pozitivní změny mohou opravdu přicházet pomaleji než bychom si přáli a čekali. Co je dobré, že nevidím v kartách stagnaci. Vidím spíše postupný vývoj a na konci měsíce zlepšení situace, kdy v jednu chvíli budou všichni zase volní.

Na konci června je tu radost a nějaké milé překvapení. Zdá se, že to může znamenat i ukončení školního roku pro děti. Všechny děti asi budou mít lepší výsledky, než rodiče za této situace očekávali.

Proč? Možná se v budoucnu změní trochu školní systém, protože se ukáže, že pro děti je již přirozené komunikovat on-line formou.

Výsledky budou opravdu dobré, ale rodiče mohou mít pocit, že kvalita vyučování se zhoršila. Je možné, že učitelé nebudou chtít v této situaci hodnotit děti přísně, spíše ocení snahu. Rodiče by neměli mít obavy, děti to bez problémů po prázdninách doženou.

Co se týká regionu Dobříšska?

Myslím, že starostové a vedení každého města bude mít možnost nastavit pravidla pro své území podle situace. Zde vidím nějaká nová nařízení, která budou pro obyvatele příjemnější, než to co bylo doposud.

Stále dávejme pozor na emoce. Ještě tu stále máme varování a vidím hodně emotivní situace. Nejednejte sami emotivně, pokud to není úplně nutné.

Červen bude pro Dobříšsko tvůrčí měsíc, plný světla a slunce. Tvořte cokoliv pro radost, kterou naleznete a ne kvůli odměně. Ta přijde sama. V tomto měsíci končí období smutku a nastává období sklízení toho, co jste vytvořili v dávnější minulosti. Vyhledávejte nové situace a možnosti. To mnohé z vás překvapí, nezalekněte se a jen sbírejte zkušenosti. Vztahy budou napjatější, ale i to je jen proces učení. Buďte klidní i sami v sobě.

Červnová mandala

Mandala je plná energie a slunce. Při pohledu na ni se zbavíte obav. Podporuje naši základní kořenovou energii a přináší duchovní vhledy. Zesiluje naši intuici. 

autor článku: Jana Janouchová