Dnes je pátek 1. prosinec, svátek má Iva,
je Světový den AIDS.

Zajímavosti

Co prozrazují karty a mandala Jany Janouchové pro Dobříšsko na březen?

přidáno: 03. 03. 2020

Výklad Jany Janouchové na březen je tady! Předpovídá nám příjemný měsíc, ale měli bychom odpočívat. Naše zdraví hodně ovlivňuje proměnlivé počasí. Mimo mandaly opět přidala i několik konkrétních odpovědí na otázky z Dobříšska.

Březen bude hezký 

První dny v tomto měsíci bychom měli trávit spíše odpočinkem, je k tomu nyní nejvhodnější čas.

Na konci března už budeme mít více sil a povede se nám vyřešit své finance i vztahy. Možná může mít někdo pocit, že nedostává odměnu, jakou si zaslouží. Právě na konci měsíce bude nejvhodnější, říci si o zvýšení platu. Karty radí, jednat sebevědomě, ale takticky. 

Zkuste během března tolik nemyslet na problémy, ale udělat si život něčím hezčí a hlavně jednodušší. Vždycky nemusíte být na všechno sami a stačí si jen říct o pomoc. Pokud nejste s nějakým problémem vysloveně spojeni, nebojte se to říct a vypustit ho ze svých myšlenek. Myslete na sebe a odpočívejte!

Březnová mandala 

Tato mandala je vhodná k meditaci... Zadívejte se na ni a vnímejte ji. Pokud je vám to příjemnější, můžete si ji vytisknout nebo stáhnout třeba do telefonu nebo počítače.

Fialová barva v ní je barvou duchovní, modrá nám aktivuje tzv. třetí oko, hnědá pak přináší klid a ochranu.

Pár otázek pro Dobříšsko

Jak na tom budeme v březnu se zdravím?

Co se týká zdraví obyvatel města Dobříše a okolí, březen nebude dobrý měsíc. Ovlivňovat nás bude počasí, které bude hodně střídavé... sněžení, déšť, zima, teplo. Objeví se hodně chřipky, lidé se nebudou cítit dobře a budou vyčerpaní. V druhé polovině měsíce by ale měla nastat změna. Myslím, že přijdou i hodně teplé dny, sluníčko a radost z blížícího se konce zimy. Přijdou i první možnosti zase něco aktivně dělat, což náladu obyvatel zlepší a bude tak mít vliv i na zdraví.

Máme se v našem regionu obávat koronaviru?

Lidé mají obavy, ale v březnu se v Čechách objeví jen ojedinělý případ. Dobříšska se tento problém týkat nebude. Až odezní panika a obavy, většina lidí si řekne, že nebylo čeho se bát. Máme u nás dobré zdravotnictví. Nicméně vše nás to má upozornit, že je dobré dbát na správnou životosprávu a posilovat imunitní systém. 

Jak budou vypadat v březnu vztahy mezi lidmi na Dobříšsku?

Vztahy se budou samozřejmě odvíjet od toho, jak se budou lidé cítit. Koncem měsíce se vše obrátí v dobré. To co skřípalo, se napraví.

Jak si povede ve své funkci nový pan starosta města Dobříš?

Ještě nějakou chvíli se bude potýkat s problémy z předešlého období. Je ještě brzy chtít viditelné změny. Přesto změny přicházejí, a to v dobrém, jen zatím nejsou viditelné.

autor článku: Jana Janouchová