Dnes je pátek 1. prosinec, svátek má Iva,
je Světový den AIDS.

Zajímavosti

Co vám radí karty na Valentýna: Nebojte se lásky a nového vztahu

přidáno: 14. 02. 2021

Na dnešní svátek všech zamilovaných nám karty přejí, abychom se nebáli nových vztahů a nacházeli lásku ve všem, co děláme

„Láska a vztahy jsou v této těžké době možná důležitějším tématem, než si mnoho z nás myslí. Snažme se proto, aby současné vztahy byly plné pochopení a lásky. A zároveň nelitujme lásek, které odešly,“ říká Jana Janouchová ke svému valentýnskému výkladu pro jednotlivá znamení.

Únorová mandala je plná laskavosti, tak se chvilku zastavte a nechte ji působit na vaše srdce…

Velentýnský výklad karet pro jednotlivá znamení

Beran

Nezadaní mohou najít lásku, jen zkuste hledět na svět jinak, než jste byli doposud zvyklí. Možná vaše zásady, bez kterých si svůj život nedovedete představit, mohou být pro druhé někdy nepochopitelné. Pokud už lásku máte, uvolněte se někdy a prožijte s partnerem něco neobvyklého. Možná něco, co byste si nikdy nepředstavovali, že můžete uskutečnit. Pokud máte ve vztahu problémy, nechte vše plynout bez zasahování, ono se brzy ukáže jak dál. Ti, kdo plánují miminko, se mohou brzy těšit.

Býk

Možná v tuto chvíli prožíváte nějaké trápení. Býk, když miluje, vloží do lásky všechnu svou sílu, tužby a celé srdce. To je velice odvážné, ale býk to ani jinak neumí, nepřipadá mu to nijak výjimečné. Jen si uvědomte, že ne všichni to mají stejně, takže zkuste snížit svá očekávání a přijměte to, co vám druzí nabízí. Oni také milují, ale jiným způsobem. Býci jsou velmi pozorní, neváhají využít příležitost, k romantickým činům. Překonejte složitější období, doba lásky a hojnosti je na dosah.

Blíženci

Jste velice silné osobnosti. Dlouho vám trvá, než najdete toho pravého partnera. Jste ochotni jít životem sami, přes to, že je pro vás láska velice důležitá. Čekáte od lásky nejen vztah a romantické poblouznění. Potřebujete k partnerovi vzhlížet, cítit, že on je ten, pro kterého stojí za to žít. Nedokážete snížit svá očekávání. Pro ty, co už takového partnera mají, karty radí. Ve chvílích pochybností nezapomínejte, že partner, který miluje blížence, těžko někdy najde někoho srovnatelného. Prostě zapomeňte na obavy a buďte jako zářící slunce 

Rak

Rak je znamení, které miluje jakoukoliv příležitost, kdy může oslavit lásku. Běda však, pokud partner zapomene. Nejen na Valentýna, ale i jindy. Nevšímavost dokáže Rakovi velice zranit srdce. Buďte taktičtí a upozorněte partnera na to, že Valentýna prostě milujete. Raci bojují sami se sebou, někdy si nedůvěřují, nevěří si. Potřebují partnerovu náklonnost a lichotky. Raci, jste krásné osobnosti, citlivé, pečující. Velice zářivé a nadané. Buďte šťastni, nebojte se se ukázat. Pak se vám vaše láska bude vracet. V tomto roce se Rakům bude dařit ve všem i v lásce. Pokud překonáte toto zimní období. Nezadaní najdou lásku v druhé polovině roku.

Lev

Lvi určitě Valentýna nebudou trávit sami. Jsou to vládci, řídí si sami svůj osud. Nemají problém najít lásku. Mají veliké charisma a rádi o lásku bojují. Problém bývá, že si často přitahují nedosažitelné partnery. Jakmile svůj boj vybojují, vše pro ně může ztratit smysl a vydávají se na novou cestu do nových bojů. Jsou pak chvíle, kdy se i oni trápí. Lvi potřebují stejně silného partnera, který jim dokáže věrně stát po boku. Pokud takového naleznou, jsou věrní. Pro tento rok karty v lásce ukazují novou cestu.

Panna

Panny čekají v životě velké změny, a to i v lásce. Pro nezadané, ta pravá láska je už za dveřmi. Pro zadané, nebojte se, nemusíte o lásku přijít, jen osud od vás vyžaduje, abyste něco přehodnotili. Tyto signály můžete cítit již delší čas. Pravděpodobně se vám nic nedařilo tak, jak jste zvyklí. Vidím tady duchovní cestu, hledání uvnitř sebe sama. Máte ohromný potenciál, a to vaše lásky velice dobře vidí. Buďte spokojené Panny. To co nefunguje, opusťte a uvidíte výsledek ve velice krátké době. Valentýn si krásně užijete.

Váhy

Říká se, že Váhy jsou váhavé, nevím proč. Každá Váha velice dobře ví, co chce. Většinou toho i dosáhne velice nevtíravými a vyváženými kroky. Váha je výborným partnerem, život s ní je klidný a hezký. Kdo v tomto znamení hledá trvalého partnera, v tomto roce se mu hledání podaří. Vše může mít velice rychlý spád. Partnera můžete potkat na místě, kam normálně nechodíte. Zadaní, dejte si pozor na neopatrná slova. Můžete být zataženi do her lásky někoho jiného, a to by nemuselo být příjemné. O vaší lásce se nedá pochybovat. Milujete a můžete to jen dávat více najevo. Valentýn je skvělá příležitost.

Štír

Ke Štírům přesně sedí přísloví, že ve válce a v lásce je vše dovoleno. Když štír zahoří láskou, nehledí na nic. Prostě o svou lásku bojuje. Zdá se to necitlivé a neetické. Někdy se Štír může setkat s velikou kritikou okolí. Proč to tak je? Zamilovat se není pro Štíra tak jednoduché. Štír může najít opravdovou lásku, která vydrží možná dvakrát za život. A proto, pokud to cítí, zkouší to znovu a znovu. Přitom musí zpracovávat i své nelehké vnitřní boje. Je ale silný, poradí si i s kritikou. Má veliké charisma, lidé okolo něj ho budou vždy milovat a obdivovat. A někdy budou cítit i pravý opak. Pokud máte pochyby o svém partnerství, vězte, že partner Štíra neopouští, to musíte rozhodnout vy sami.

Střelec

Lidé ve znamení Střelce žijí podle svého. Už si zvykli, že ne vždy se jim daří usměrnit své činy. Někdy udělají něco nepředloženého. To je v lásce výhoda. Jsou společenští, intuitivní a zábavní. Není možné se s nimi nudit. Je možné, že toto znamení nachází lásku nejsnáze. Složitější je, aby je jejich partneři brali vážně a nejednali s nimi jako s někým, koho musí hlídat. Možná to chce hodně důvěry, ale Střelci jsou velice schopní a umějí jednat okamžitě. Většinou jsou i dobří řečníci. O lásce ani nemusím psát. Jejich symbolem je luk, který je i symbolem Amorovým. Střelec najde lásku kdykoliv se pro to rozhodne. A každý den s ním může být velmi romantický.

Kozoroh

Kozorohové jsou velmi duchovní lidé. Když mluvíme o duchovním spojení, možná to je právě Kozoroh. Jejich duše jsou velmi vyspělé a také prošly velikými smutky a úskalími. Pokud milujete Kozoroha, nechte mu jeho prostor. On se musí vypořádat uvnitř své duše se smutky celého světa. Pak zase bude kouzelným společníkem, velice spolehlivým a milujícím. Pro letošek má toto znamení nejhezčí období v létě. Tady se bude dařit v lásce, splní se i to, na co byste se neodvážili ani pomyslet.

Vodnář

Vodnář je jako vítr, dokáže být silný ale i jemný. Je velice výřečný a volnomyšlenkářský. Pokud chcete udržet Vodnáře v trvalém partnerství, musíte mu ponechat volnost. Sami se pak možná budete trápit. Je úžasný, dokáže vám dát pocit, že jste vzlétli do oblak, nebo naopak, že jste se ocitli v pravém pekle. A on se cítí přesně tak. Milujte Vodnáře i on umí milovat, jen to mnohdy nedokáže dát najevo pochopitelným způsobem. Vodnáře čekají nové začátky, hlavně ty nezadané, štěstí a hojnost po celý rok.

Ryby

O Rybách se říká, že v sobě mají špatné vlastnosti ostatních znamení, že si vybrali to nejhorší. Není to pravda. Oni jsou jen neuvěřitelně vnímaví a přizpůsobiví. Jednou jsou zábavní, podruhé melancholičtí. Pokud chcete romantického partnera, je to právě Ryba. Jen neočekávejte, že Rybě vždy porozumíte. A také právě Ryby potřebují podporu svých partnerů. Když se cítí silní a milovaní, budou vám to láskyplně vracet. Jen nikdy nezacházejte za jejich hranice. Mohli byste je ztratit. Ryby letos čeká práce na tom, co už bylo vytvořeno, a to platí i v lásce.

autor článku: Jana Janouchová