Dnes je sobota 17. duben, svátek má Rudolf.

Zajímavosti

Tip na výlet: TEPfactor! Ta pravá zábava na prázdniny!

přidáno: 11. 08. 2019

Návštěva české pevnosti Boyard nabízí úžasný zážitek pro děti i dospělé a o letošních prázdninách byste si ji rozhodně neměly nechat ujít. Unikátní zábavné centrum rozhodně stojí za vaši návštěvu. Ať už si vyrazíte s rodinou a dětmi či partou přátel, rozhodně si odnesete nezapomenutelné zážitky a zažijete spoustu zábavy.

Lákalo vás někdy zkusit a zdolat známou PEVNOST BOYARD? Jen kousek od Slap, v malé vesničce Chotilsko, máte možnost!

Nemusíte se bát žádné strašidelné pevnosti, živých lvů v klecích, hadů ani pavouků. Místo otce Fury se vás zde ujme ochotný personál a opravdový pirát, který vás provede celou hrou. Co však čekat můžete, jsou zajímavé úkoly, hodiny plné zábavy, adrenalinu, vzrušení a radosti ze splněných úkolů.

TEPfactor je cesta, po které nikdo nejde sám!

Vytvoříte tým, vymyslíte si vlastní název, obdržíte herní čip, který slouží jako klíč k jednotlivým výzvám a můžete začít hrát. Od této chvíle jste jedno tělo, jedna duše. 

Co je cílem cesty?

Cíl cesty je jasně daný! Splnit všechny úkoly, posbírat unikátní kód a otevřít truhlici s pokladem na hlavní pláži. Samotná cesta je neopakovatelný týmový zážitek, který vám zajistí spoustu zábavy a vzrušení. Tady totiž platí, že i cesta je cíl, a proto není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. 

V čem spočívá týmová spolupráce?

V TEPfactoru musíte doopravdy spolupracovat, komunikovat, pomáhat si, jinak nemáte šanci úkoly splnit. Tým je jen tak silný, jako je jeho nejslabší článek. Každý vyniká v něčem jiném, někdo je fyzicky zdatnější, jiný si více pamatuje, někomu to rychleji pálí. Týmy jsou originální směsicí různého typu lidí. Přístup každého týmu k plnění úkolu je jiný, ale vždy se musí dohodnout všichni. Vše je řízeno elektronikou, na zdolání každé překážky máte časový limit. Úkoly můžete plnit v libovolném pořadí a s neomezeným počtem pokusů.

Kdo TEPfactor navštěvuje?

Děti v rámci školních výletů, firmy se svými zaměstnanci i zákazníky, rodiny s dětmi, party přátel, turisté. Pokud je zájem, můžete zde uspořádat i velmi originální narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou.  

Je TEPfactor pro každého?

"Snažíme se přizpůsobit všem, aby si u nás mohl zahrát úplně každý. Nejstaršímu účastníkovi hry,  který nás navštívil, bylo 72 let a ve výzvě skvěle obstál. Hru však doporučujeme pro děti od 10 let a mladším s doprovodem rodičů," upřesňuje nám Lucie Chalupecká z TEPfactoru.

Prázdninový výlet na který jen tak nezapomenete

A protože se dětem prázdniny přehouply do druhé poloviny, mohl by být TEPfactor tím pravým pro rodinný výlet. Čeká vás tu tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer. Prostě zábava, při které se zapojí celá rodina aktivně. 

"Připraveno máme pro návštěvníky 25 herních úkolů s pohyblivými překážkami, kde v týmu 2 - 5 osob plníte 4 kategorie úkolů zaměřených na fyzičku, trpělivost, logiku a zručnost. Bez vzájemné spolupráce úkoly splnit nelze. Je potřeba vzájemná podpora a spolupráce, pak splníte všechny úkoly a posbíráte všechny indicie. Po úspěšném zdolání se týmu otevře truhlice s pokladem. Rodiče i děti si od nás v první řadě odnáší společné zážitky z jedinečné hry," popisuje své zkušenosti z rodinných návštěv Lucie.   

Co vše TEPfactor nabízí dál?

Jen v TEPfactoru mají léto po celý rok. Aktivita je tak vhodná za každého počasí. Kromě skvělé hry tu na vás čeká zastřešená pláž s barem. Ideální pro odpočinek, piknik, nebo vlnění u jukeboxu při západu slunce. Občerstvit se během hry můžete v samoobslužném baru. Pohodlné parkování v oploceném areálu pro auta i autobusy je samozřejmostí. 
 

KONTAKT:

TEPfactor

autor článku: Denisa Havlíčková a Lucie Chalupecká