Dnes je pondělí 16. květen, svátek má Přemysl,
je Evropský den Slunce.

Zajímavosti

Žáci 2. ZŠ Dobříš se radují! Vyhráli totiž vánoční soutěž společnosti BIOS!

přidáno: 22. 12. 2021

Za svůj nazdobený vánoční stromeček dotali žáci 2.A z 2. ZŠ Dobříš krásný dárek. V soutěži společnosti BIOS z Dobříše totiž vyhráli 1. místo a pojedou tak na výlet!

Krásnou vánoční akci v podobě soutěže „O nejkrásnější vánoční stromeček“ vymyslela dobříšská firma BIOS s. r. o., která mimo svou celoroční činnost, prodává již několik let také vánoční stromky. Vedení společnosti se každoročně snaží Dobříšáky v rámci prodeje vánočních stromečků něčím překvapit. V minulých letech si tak nakupující mohli zpříjemnit výběr svého vánočního stromku s hrnkem svařáku, od roku 2018 zdobí v předvánočním čase areál firmy vyřezávaný betlém, který se každoročně rozšiřuje o nové postavy a firma také každoročně pořádá nějakou vánoční soutěž. Letos všem základním a mateřským školám z Dobříše rozdal BIOS vánoční stromečky a vyhlásila přes svou facebookovou stránku veřejné hlasování o ten nejkrásněji nazdobený.

„Máme velkou radost, že náš nápad školky i školy zaujal. Do naší soutěže se zapojilo celkem 28 skupin, což představuje přes 800 dětí. Jejich úkolem bylo vlastnoručně vytvořenými ozdobami ozdobit stromeček, který od nás získali na základě přihlášky. Hlasování pak probíhalo formou označení ,To se mi líbí´ u konkrétní fotografie stromečku a výhercem byl ten, který získal nejvíce hlasů,“ uvedla společnost BIOS nas své facebookové stránce.

Z výhry se nyní radují děti z 2.A z 2. ZŠ Dobříš

Vítězný stromeček získal ve veřejném hlasování přes facebookový profil společnosti BIOS 1 091 hlasů a žáci se tak na jaře mohou těšit na senzační výlet!

„Žáci 2.A se z 1. místa opravdu radují. Jejich vánoční stromeček se stal vítězem soutěže a oni tak získali vysněnou hlavní cenou, kterou je výlet. Vybrat si děti mohly ze tří možností – návštěva Centra řemesel Botanicus v Ostré, ZOO Praha nebo Dinoparku a ZOO Plzeň. U dětí z 2.A jednoznačně zvítězil Dinopark a ZOO v Plzni a výletu už se doslova nemohou dočkat,“ prozradila paní učitelka Bc. Tereza Hejnová, která se sama na výlet s dětmi moc těší a děkuje za tuto soutěž vedení společnosti BIOS.

autor článku: redakce DA