Dnes je středa 20. leden, svátek má Ilona.

dobrisskoaktualne.cz/zajimavosti

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK: Darujte zááábavu celé rodině

přidáno: 11. 12. 2020

Stále ještě nemáme vyčerpanou zásobu našich tipů na vánoční dárky z Dobříšska, a tak vám přinášíme už 5. díl. Tentokrát se budeme věnovat zábavě, kultuře, ale i vzdělání…

Co takhle pod stromeček nadělit vstupenku za zábavou do dětské herny, kulturní zážitek z divadelního představení, poukaz do rodinného centra nebo návštěvu senzační farmy! To jsou originální dárky plné zábavy a zážitků pro celou rodinu!

Divadlo A. Dvořáka Příbram

S příbramským divadlem můžete pod stromeček darovat kulturu! Předplatné pro rok 2021 můžete zakoupit na obchodním oddělení divadla každý všední den od 7:00 do 15:30 hod. až dokonce až do 26. února 2021. S předplatným darujete i mnoho výhod – užijí se atmosféru prvních premiérových představení, slevu oproti vstupenkám ve volném prodeji, stálé místo v hledišti, šatnu zdarma, přenosnou průkazku nebo měsíční tištěný program do schránky. Speciální balíčky máme i pro seniory a děti. Dárek v podobě předplatného do Divadla A. Dvořáka Příbram můžete pořídit v cenovém rozmezí od 408 Kč až do 1 478 Kč.

Divadlo A. Dvořáka Příbram

Adresa:

  • Legionářů 400, 261 01 Příbram

Kontakt:

Rodinné centrum Dobříšek

Dobříšské rodinné centrum nabízí během roku volnočasové aktivity, jazykové i odborné kurzy pro děti i dospělé, seniory a rodiče v očekávání. Dále také odborné přednášky a individuální konzultace ve spolupráci s MPSV. Pro příští rok tady chystají aktivity i pro teenagery a nudit se u nich rozhodně nebudete. K dispozici mají příjemné vnitřní prostory i zahradu s hřištěm pro menší i větší děti a příjemným posezením. Tým rodinného centra nabízí nyní možnost zakoupení universálního dárkového poukazu či konkrétního voucheru.

Rodinné centrum Dobříšek

Adresa:

  • Na Nábřeží 1650, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Skřítkov – dětský svět zábavy

Skřítkov je velká dětská herna, která je vybavená bezpečnými prolézačkami pro děti, boulder stěnou, baby koutkem, množstvím deskových her a kreativních stavebnic. Na zdích tady naleznete obrázky Skřítků od známe ilustrátorky Vítězslavy Klimtové. Mimo tyto služby tady nabízí herna občerstvení, kterému vévodí vlastní káva, fresh nápoje a domácí dorty. Samozřejmostí je připojení na wifi zdarma. Skřítkov nyní nabízí také možnost zakoupení ručně šitých náušnic z dílny L&L, originální postavičku skřítka, skřítkovskou lžičku, originální dřevěné pexeso se zvířátky a samozřejmě permanentku na 10 vstupů v hodnotě 700 Kč s platností na 1 rok.

Skřítkov – dětský svět zábavy

Adresa:

  • Na Zlaté stezce 1056, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Farma Klínec

Farma Klínec je malá rodinná farma nacházející se v malebné obci Klínec jen 20 minut od Dobříše. Na farmě mají vlastní mlékárnu a jejich mléčné produkty prodávají v Krámku ve dvoře, kde je možné zakoupit také slepičí i křepelčí vajíčka, farmářské uzeniny, víno, pečené čaje, marmelády, minerální náramky a mnoho dalších, zejména regionálních produktů. Rádi Vám připraví dárkový balíček na míru a nabízejí také různé dárkové poukázky na nákup zboží či zážitkový den na farmě. Hospodaří s tzv. otevřenými vraty. To znamená, že se můžete během otevírací doby přijít na farmu podívat. V areálu farmy najdete dětské hřiště, minizoo, příjemnou hospůdku s velkým sálem pro pořádání soukromých oslav a svateb, kryté venkovní posezení a také ubytování v komfortních podkrovních pokojích. Pod záštitou spolku Klínečtí kozlíci pořádají kroužky, příměstské tábory a další akce pro děti. Můžete také navštívit přilehlou Restauraci Pod Farmou, kde na vás čeká skutečný gastronomický zážitek.

Farma Klínec

Adresa:

  • Klínec 49, 252 10 Klínec

Kontakt:

Pokud máte další tipy na podobné zážitkové dárky z Dobříšska, budeme rádi, pokud přidáte svůj komentář či odkaz přímo pod tento článek nebo na náš facebookový profil pod příspěvek s tímto článkem.

autor článku: redakce DA