Dnes je středa 20. leden, svátek má Ilona.

dobrisskoaktualne.cz/zajimavosti

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK: Darujte pohyb a zdraví dětem i dospělým

přidáno: 10. 12. 2020

I dnes pokračujeme v našich tipech na vánoční dárky z Dobříše a okolí. Dnes pro vás máme opět senzační téma – sport! 4. díl přináší přehled organizací a míst, kde si mohou senzačně zasportovat děti, rodiče, ale i senioři…

Skvělých sportovních zařízení s nejrůznějším zaměřením nalezneme v regionu Dobříšska mnoho. Do naší výzvy se z daleka nepřihlásili všichni, ale věříme, že z této nabídky si určitě vyberete. Pod stromeček tady můžete pořídit například permanentku na cvičení, předplatné na nejrůznější lekce cvičení, rezervaci sportovního zařízení, úhradu kurzovného pro děti, individuální trénink nebo universální dárkový poukaz.

Aerobik studio Orel Dobříš

Toto sportovní studio se zaměřuje na nabídku pohybového vyžití v rámci volného času a nabízí aerobní, kondiční cvičení, osobní trénink EMS metodou i další sportovní aktivity pro děti, mládež i dospělé. Během týdne si tady můžete vyzkoušet různé typy lekcí, ke kterým mají i skvělé vybavení. V jejich rozvrhu naleznete pravidelné lekce pro dospělé, sportovní kurzy pro děti, ale i zajímavé akce. Dárkový poukaz může být využit na veškerá cvičení, ale třeba i sportovní oblečení, víkendové pobyty na jiné tímto studiem pořádané akce.

Aerobik studio Orel Dobříš

Adresa:

  • 28. října 451, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Tělárna – Lukáš Rác

Osobní trenér a mobilní masér Lukáš Rác je neuvěřitelně energický člověk, který z vás dostane maximum. Ve své tělocvičně se specializuje na funkční tréninky a slibuje, že díky nim se stanete silnějšími, zdravějšími a získáte pevnější tělo bez bolesti. Je tu pro vás jako osobní kouč, který vás povede přesným systémem cvičení a vy tak rychle a efektivně získáte svou postavu snů a předejdete omylům, ztrátě času a peněz. U Lukáše můžete pořídit vouchery na individuální i skupinové lekce, permanentky nebo poukazy na masáže a další procedury na regeneraci těla.

Tělárna Lukáš Rác

Adresa:

  • Na Zlaté stezce 1501, 263 01 Dobříš

Kontakt:

TenisCentrum Dobříš

Tenisový klub, který funguje už od roku 2008 sdružuje zájemce o tenis od dětí, mládež a dospělé až po seniory. Nabízí pravidelné tréninky pod vedením trenérů tenisu pro děti i dospělé, pořádají letní tenisové soustředění pro děti nebo klubové turnaje. Samozřejmostí je možnost osobního tréninku, pronájmu kurtů a nabídka doplňkových služeb v podobě vyplétání tenisových raket a příjemného posezení s občerstvením v jejich tenisovém areálu. I zde můžete pořídit permanentky na osobní tréninky, předplatné pro děti do jejich tenisové školy, dárkové poukazy na rezervaci kurtu a další vouchery dle vašeho přání.

TenisCentrum Dobříš

Adresa:

  • V Lipkách 1754, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Fitnesscentrum Dobříš

Toto fitnesscentrum vzniklo už v 90. letech jako malá posilovna a v Dobříši tak patří k jedněm z tradičních místo pro sportovní aktivity. Dnes nabízí moderní zařízení v příjemném prostředí a dalšími nadstandartními službami. Najdete zde základní i nové vybavení a cvičební pomůcky, posilovací stroje, běhací pásy, streetworkoutovou konstrukci nebo posilovací trenažér. Součástí fitnesscentra je vlastní parkoviště, kavárna, bar s občerstvením, ale nechybí ani solárium. Mezi služby které tady nabízí patří i možnost individuální konzultace, diagnostika klienta a sestavení tréninkového plánu, jídelníčku, nabídka rehabilitačních a rekondičních cvičení nebo specializovaná příprava závodníka na jednotlivé druhy sportů.

Fitnesscetnrum Dobříš

Adresa:

  • Pražská 1808, 263 01 Dobříš

Kontakt:

KAPAP CZECH

Michal (Mike) Janoušek je trenér speciální izraelské sebeobrany Krav Maga – Kapap v ČR s mezinárodní certifikací. V Dobříši i jeho okolí vede pravidelné hodiny, kurzy pro děti, mládež, dospělé i seniory už od roku 2009. Na jeho lekcích se naučíte, jak bránit sám sebe i své blízké beze zbraně i se zbraněmi. Pořádá také speciální semináře pro ženy, které probíhají zcela ZDARMA a další kurzy. Ve své nabídce má také pravidelný rozvrh tréninků.  

KAPAP CZECH – sebeobrana pro každého

Adresa:

  • Na Zlaté stezce 1055, 263 01 Dobříš (areál bývalých Rukavičkářských závodů)

Kontakt:

Pokud máte další tipy na další sportovní organizace a místa z Dobříšska, budeme rádi, pokud přidáte svůj komentář či odkaz přímo pod tento článek nebo na náš facebookový profil pod příspěvek s tímto článkem.

autor článku: redakce DA