Dnes je středa 20. leden, svátek má Ilona.

dobrisskoaktualne.cz/zajimavosti

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK: Darujte věci krásné, praktické i klasické

přidáno: 12. 12. 2020

Náš seriál tipů na vánoční dárky z Dobříšska dnes končí. V posledním 6. díle se věnujeme dárkům, které jsou praktické a mohou udělat vašim blízkým velkou radost…

Čím jsme starší, tím více oceníme pod stromečkem dárky zejména praktické. Dnešní tipy přináší upoutávku na obchody z Dobříše, kde můžete právě takové dárky pořídit. Nechte se inspirovat a vyberte ten správný dárek pro vaše blízké!

Kožená galanterie Dobříš

Obchod, ze kterého pořídíte pro ženu dárek, ze kterého bude okouzlena, pro muže dárek, který ho potěší. Nabízí tady totiž nádherné, originální i praktické kožené kabelky, peněženky, opasky, rukavice, aktovky, ale i manikúry, šátky, šály, čepice, deštníky a další. Kvalita zboží je tady samozřejmostí a ochotná majitelka obchodu paní Hana Kolková vám ráda s výběrem pomůže.

Adresa:

  • Mírové náměstí 107, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Oční optika – Optikum Optik Dobříš

Specializovaná prodejna brýlí se službami profesionální optičky nabízí široký sortiment brýlových obrub, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V nabídce naleznete obruby klasické, extravagantní, nenápadné, plastové retro, dětské sluneční a dioptrické, sportovní sluneční s dioptrickou vložkou, sluneční s polarizačním filtrem a další. Mezi jejich službami je také měření zraku, prodej jednoohniskových, multifokálních, bifokálních a speciálních skel, výměny skel do vlastních obrub, prodej kontaktních čoček s potřebným příslušenstvím, opravy a úpravy brýlí či čištění ultrazvukem nebo letování. I tady je maximální důraz kladen na kvalitu prodávaného zboží a poskytovaných služeb.

Adresa:

  • Plk. B. Petroviče 219/4, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Čerpací stanice BENZINA Dobříš

Kterého řidiče by pod stromečkem nepotěšila dárková karta od Benziny. Čistě praktický dárek můžete pořídit na čerpací stanici Benzina v Dobříši, která poskytuje své služby a produkty už několik let a je symbolem profesionality a kvality. Taková TANKARTA jistě potěší nejen muže, ale i ženy a má v sobě hned několik výhod. Po zakoupení karty v hodnotě 30 Kč ji můžete nabít na libovolnou částku. V rámci plateb pak obdarovaný získává aktuální slevy a výhody.

Adresa:

  • Příbramská 1930, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Sport Hračky

Malý dobříšský obchod, který funguje už dlouhá léta nabízí neuvěřitelné množství zboží. Ať už hledáte dárek pro sportovce nebo nějakou hračku pro děti od 0 do 15 let, tady určitě najdete to pravé. V nabídce jsou sportovní potřeby a vybavení, hračky pro malé i velké, kreativní, zábavné, ale i praktické. Obchod nabízí také celou řadu zajímavého a originálního zboží, které může třeba jen potěšit.

Adresa:

  • Pražská 113, 263 01 Dobříš

Kontakt:

  • tel.: 732 380 099

Železářství Dobříš

Na Dobříši naleznete už jen málo obchodů s tak dlouhou tradicí prodeje, kvalitním a širokým výběrem zboží. Asi není ani místo, kde byste mohli pořídit ještě praktičtější dárky pod stromeček. Zdaleka však nenabízí sortiment jen železářského zboží pro pracanty a kutily. Ten pravý dárek tady vyberete například i pro milovníky zahrady nebo kuchyně. V tomto obchodě nechybí ani praktické a krásné dárky pro malé děti nebo prarodiče. Výběr je tu prostě široký a zkušené prodavačky vám tady rády a ochotně poradí.

Adresa:

  • Pražská 31, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Pokud máte další tipy na podobné krásné a praktické dárky z Dobříšska, budeme rádi, pokud přidáte svůj komentář či odkaz přímo pod tento článek nebo na náš facebookový profil pod příspěvek s tímto článkem.

Náš seriál vánočních tipů na dárky z Dobříše a okolí tímto končí a my doufáme, že se vám, našim čtenářům líbil a pro všechny, kteří se do něj zapojili přinesl pozitivní ohlasy a nejlépe zástupy kupujících. Těší nás velký zájem, který jednotlivé články vyvolaly a v příštím roce ho pro vás rádi opět zopakujeme.

Přejeme vám příjemné nákupy vánočních dárků na Dobříšsku a poklidný adventní čas.

autor článku: redakce DA