Dnes je středa 20. leden, svátek má Ilona.

dobrisskoaktualne.cz/zajimavosti

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK: Darujte krásu a hýčkání

přidáno: 09. 12. 2020

S velkou radostí pokračujeme v našem seriálu tipů na vánoční dárky z Dobříše a okolí. Dnešní 3. díl jsme zaměřili na krásu…

Tři krásné ženy přijaly naši výzvu a my nyní nabízíme jejich služby, které se mohou hodit jako skvělý vánoční dárek pro nejednu ženu. Zakoupit u nich můžete universální dárkové poukazy i vouchery na konkrétní službu.

JUST NIKOL – Make-up & Hair style

Nikol je profesionální vizážistka, která se postará o krásný make-up i účes pro každou ženu a na jakoukoliv příležitost – svatbu, ples, večírek či focení. Mimoto pořádá individuální kurzy líčení, kde zdokonalíte svých ranních pět tahů štětcem. O make-up i vlasy finalistek MISS České republiky 2019 se na slavnostním finálovém večeru postarala právě Nikol. Ani u ní se však nemusíte bát drahých služeb a můžete si vybrat dle svých možností.

JUST NIKOL – Make-up & Hair style

Adresa:

  • Šik! Salon krásy No.7 – Tyršovo náměstí 184, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Klara Beauty

Klara Beauty je značka, kterou založila Klára Špínová (Andrejsková) a pod kterou se skrývá kosmetické poradenství a služby vizážistky. Klára se tomuto odvětví věnuje přes 6 let. Pro slečny, dívky a ženy pořádá kurzy péče o pleť a kurzy líčení. Ráda každé ženě individuálně poradí, jak se o sebe starat a co jí sluší. Jako vizážistka se nejvíce věnuje fotomake-upu a svatebnímu líčení. Klára pro vás ráda připraví kosmetický balíček na míru nebo dárkově zabalí poukázku ať už na kosmetické poradenství nebo make-up na jakoukoli příležitost.

Klara Beauty

Adresa:

  • Dobříš a okolí

Kontakt:

Šik! Salon krásy No.7

Paní Pavla Kudrnová nabízí v dobříšském Salonu No.7 kompletní služby v péči o pleť, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí či lifting pomocí galvanické žehličky. V kosmetickém salonu pracuje s profesionální hypoalergenní českou kosmetikou SynCare. Navíc své služby poskytuje za příjemné ceny.

Salon krásy No.7 – kosmetika Pavla Kudrnová

Adresa:

  • Tyršovo náměstí 184, 263 01 Dobříš

Kontakt:

Pokud máte další tipy na podobné služby z Dobříšska, budeme rádi, pokud přidáte svůj komentář či odkaz přímo pod tento článek nebo na náš facebookový profil pod příspěvek s tímto článkem.

autor článku: redakce DA