Dnes je sobota 17. duben, svátek má Rudolf.

Zajímavosti

TenisCentrum Dobříš pomůže nemocné Aničce. Přidáš se taky?

přidáno: 29. 06. 2020

TenisCentrum Dobříš Vás zve na charitativní zápas na pomoc Aničce, která trpí dětskou mozkovou obrnou.

První velkou akcí letošního léta na dobříšských tenisových kurtech bude charitativní utkání "Šampioni pro Aničku", kterého se účastní dva wimbledonští vítězové a některý z bývalých českých reprezentantů.

Představí se zde Jonáš Forejtek a Jiří Lehečka, členi Davis Cupového týmu a vítězové juniorského Wimbledonu, Australian Open a US Open! Akce se koná 11. července od 15:00 hod. v areálu TenisCentra Dobříš.

"Společně si užijeme sportovní odpoledne a zároveň podpoříme dobrou věc! Součástí akce bude také autogramiáda a dražba tenisových klenotů Barbory Strýcové! Lístky můžete zakoupit v bufetu TenisCentra Dobříš," říká hlavní iniciátor charitativní akce Jakub Beran.

Jak a proč Jakuba napadlo akci zorganizovat?

"Chtěl jsem vymyslet akci, která bude zábavná, ale zároveň bude mít smysl. Mým cílem bylo dopřát lidem po delší časové odmlce sportovní zážitek a navíc tak pomoci někomu, kdo to potřebuje," odpovídá Jakub.

Přijďte se podívat na nejlepší český tenis a podpořit dobrou věc. Veškerý výtěžek bude v závěru programu předán rodičům Aničky.

autor článku: redakce DA