Dnes je úterý 21. září, svátek má Matouš,
je Mezinárodní den míru.

Zajímavosti

Street Food Vietnam CHILI – Nestačí o tom jen slyšet, to musíte zažít!

přidáno: 21. 08. 2021

Penzion a Pivovar Nový Rybník si připravil pro své zákazníky gurmánskou akci. Tentokrát se bude jednat o pilotní projekt na Penzionu Nový Rybník v Obořišti ve stylu – Street Food. Pro danou akci se ředitel Penzionu Nový Rybník – Ing. Lukáš Kordule spojil s finalistkou MASTERCHEF ČESKO 2020 – CHILI Ta.

„Náš areál nabízí a skrývá velký potenciál, proto nás napadlo vytvořit pro naše zákazníky akci, kterou jsme u nás ještě neměli. Myšlenka vycházela z naší venkovní kuchyně, tzv. GRILL-BARU. Na soutěž MASTER CHEF ČESKO jsem se v televizi díval a výkony CHILI mě opravdu zaujaly. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli CHILI oslovit a předat jí záměr našeho projektu. Musím říci, že po pár minutách představování našeho projektu jsme byli s CHILI na stejné vlně a oba dva jsme věděli čeho chceme dosáhnout,“ říká Lukáš Kordule ředitel Penzionu Nový Rybník.

Kdy se akce koná?

  • 22.8. 2021

Kde?

  • Na Penzionu Nový Rybník – Obořiště

Čas?

  • Od 11:00 do 19:00 hod.

Pozor – Vstup na akci je podmínek zakoupením vstupenky 1 osoba / 50 Kč. Vstupenky pouze v předprodeji a k zakoupení na Penzionu Nový Rybník v Obořišti.

Venkovní GRILL-BAR si CHILI rychle oblíbila a snad nebudu nyní moc troufalý, když řeknu, že se k nám na akci velice těší, a to z jednoho prostého důvodu – krásné prostředí, které náš penzion nabízí. Je to pro nás prvotní projekt tohoto typu, tak nám do naší další práce hodně napoví, neboť bychom v příštím roce chtěli vytvářet Street food vícekrát, tak uvidíme," říká ředitel Penzion Nový Rybník.

Zákazníci mohou dorazit v libovolném čase v rozmezí 11.00 do 19:00 hod. Jídlo si pak budou moci zakoupit na přímo na venkovním grill-baru a jeho výdej bude z rukou právě finalistky soutěže MasterChef Česko 2020 Chili. Ta. Konzumovat mohou zákazníci u připravených stolků, odnést si jídlo na hráz rybníka, přinést si vlastní deku a lehnout si na trávu dle jejich libosti. Vnitřní prostory restaurace budou otevřeny veřejnosti, která se nebude zúčastňovat této akce.

A na co se můžete těšit?

  • Street Food prostředí a gurmánský zážitek
  • Vařit bude přímo před vámi finalistky soutěže MASTERCHEF ČESKO Chili Ta.
  • Po celou akci relaxační hudba v areálu Penzionu
  • Exotické ovoce
  • 2x workshop o filozofii jídel v podání samotné CHILI

Už máte svůj lístek? Tak si pospěšte, než vám ho někdo vykokupí!

autor článku: redakce DA