Dnes je úterý 21. září, svátek má Matouš,
je Mezinárodní den míru.

Zajímavosti

SOUTĚŽ: Koncert UDG, VOJTAANO a NO HEROES na Penzionu Nový Rybník

přidáno: 22. 07. 2021

Penzion Nový Rybník chystá na sobotu 21. srpna 2021 hudební akci a my vám nyní nabízíme možnost vyhrát volné vstupenky! Zkuste své štěstí, zapojte se do soutěže ještě dnes a užijte si srpnový večer s UDG, VOJTAANEM a kapelou NO HEROES pod širým nebem!

Příjemná atmosféra, hudba, zábava pod otevřeným nebem a k tomu dobré jídlo a pití. To vše na vás bude čekat v sobotu 21. srpna na Penzionu Nový Rybník. Zapojte se do soutěže o volné vstupenky a užijte si pohodový večer s kapelou UDG, VOJTAANEM a NO HEROES! A jaké jsou poslední hity těchto interpretů? Poslechněte si je ...

UDG - Hvězdář

VOJTAANO - Budulínek vs. Galantní Jelen

NO HEROES - The Legend

Podmínky SOUTĚŽE o 4 volné vstupenky na koncert UDG, VOJTAANO a NO HEROES na Penzionu Nový Rybník

Výherce vstupenek vylosujeme a oznámíme přes facebookový profil Dobříšsko aktuálně v neděli 1. srpna 2021.

POZOR! Soutěž končí v sobotu 31. července 2021 o půlnoci. Pozdější odpovědi nebudou zařazeny do slosování. Jakékoli dřívější pokusy o vyhlášení jsou podvod.

Kdo vyhrává?

Z účastníků soutěže, kteří splní výše uvedené podmínky vylosujeme celkem 2 výherce! Každý výherce si pak bude moci kdykoli před koncertem vyzvednout své dvě volné vstupenky přímo na Penzionu Nový Rybník. Výherce budeme informovat o výhře také prostřednictvím soukromé zprávy přes jeho facebookový profil.

Přejeme vám hodně štěstí!

autor článku: redakce DA