Dnes je neděle 12. červenec, svátek má Bořek.

Zajímavosti

Skřítkovský Halloween přivítal spoustu dětí a další akce se chystají

přidáno: 25. 10. 2017

V neděli 22. října se v dobříšském Skřítkově opět konala jedna z větších akcí pro děti i rodiče. Halloweenskou párty navštívilo přes 60 dětí a odpolední program byl nabitý zábavou. Tančilo se, soutěžilo, malovalo a řádilo. V oblíbené dětské herně připravují takových akcí více.

Tradiční Halloweenskou akcí Skřítkov oslavil začátek už třetího roku svého otevření. Ve spolupráci s Veselou rodinou byl připraven zábavný program, který si užily především děti. Hlavní slovo si zde vzala Denisa Havlíčková, která děti roztančila a pořádně rozdováděla. Během odpoledne s ní děti soutěžily a plnily nejrůznější úkoly, za které pak byly patřičně odměněny. Rodiče hlasovali o nejkrásnější halloweenský obrázek a společně s dětmi se zapojili i do tance. V rámci odpoledne bylo pro děti zdarma zajištěno malování na obličej u čarodějnice Áji a pohybové úkoly děti plnily s čarodějnicí Sárou. Každé dítě si mohlo také vyrobit vlastní lampión nebo se vyfotit v „kutlochu“ čarodějnic.  Celý program pak vyvrcholil přehlídkou všech dětí v maskách a vyhlášením těch nejhezčích.

 

Jak si Halloweenskou párty užila organizátorka programu Denisa Havlíčková?

„Jsem nadšená z velké účasti a zapojení všech přítomných do programu. Celé odpoledne jsme si s dětmi i rodiči užili opravdu na maximum. Je vždy trochu risk připravovat program, když nevím, jak velké děti přijdou a jaké soutěže třeba zvládnou. Každou akci připravuji originálně a vždy je to pro mě nová výzva. Halloween tentokrát dopadl opět skvěle, já sama jsem si řádění s dětmi moc užila a už teď se těším zase na další,“ říká s neskrývanou radostí Denisa.

Na jaké další akce se můžeme ve Skřítkově těšit?

„Halloweenem jsme symbolicky odstartovali další zimní sezónu, během které připravujeme větší i menší akce. Mezi naše velké a stálé programy patří například Mikuláš, kterého přivítáme ve Skřítkově v neděli 3. prosince nebo Silvestr pro děti, který oslavíme v neděli 31. prosince. Pro tyto akce připravujeme vždy speciální zábavný program se zábavou a odměnami pro děti. Po tomto Halloweenu se nám navíc osvědčil tematický fotokoutek, který hodláme připravovat i na právě zmíněných akcích,“ upřesňuje paní Ilona Malá ze Skřítkova.

Skřítkov je pro širokou veřejnost otevřen od pondělí do pátku vždy od 9:00 do 18:00 hod. a o víkendech od 10:00 do 18:00 hod. Mimo dětskou hernu a občerstvení zde probíhají také pravidelné kurzy Helen Doron angličtiny pro děti s Terezou Slancovou, Hudební škola Yamaha s Janou Tománkovou a další workshopy, přednášky nebo menší akce.

"Na začátku listopadu proběhne velmi zajímavý workshop s názvem “Sexy Flexi pracující rodič ”pro ty, co hledají flexibilní práci. Na něm se dozvíte, jak takovou práci hledat, jak obstát u pohovoru a jak se na vše, co taková práce obnáší, připravit.  V adventním čase proběhne oblíbené Vánoční focení dětí i rodičů spolu s Michaelem Kočím a Klárou Andrejskovou, která i maminky v případě zájmu krásně nalíčí. A k tomu všemu rádi nachystáme pro vaše skřítky narozeninové oslavy dle vašeho přání či vánoční párty," dodává a zve do Skřítkova paní Ilona Malá.

 

Aktuální novinky můžete sledovat na webových stránkách Skřítkova nebo na jejich facebooku. Jednotlivé akce pak naleznete také v našem kalendáři událostí na Dobříšsko aktuálně.

A důležitá poznámka na závěr: paní Ilona Malá radí si místa na akce předem rezervovat.

autor článku: redakce DA a Skřítkov