Dnes je středa 1. duben, svátek má Hugo,
je Mezinárodní den ptactva.

Zajímavosti

Divadlo A. Dvořáka Příbram uvádí: Jarní tábor s Hugem pro kulky i holky

přidáno: 12. 01. 2020

Hledáte tu správnou zábavu pro děti na jarní prázdniny? Řešením by pro vás mohl být originální příměstský tábor v Divadle A. Dvořáka v Příbrami.

Divadlo A. Dvořáka Příbram pořádá o jarních prázdninách od pondělí 3. února do soboty 8. února, vždy od 7:30 do 17:00 hod. příměstský tábor s názvem Hugova klaunská škola.

Tábor je určen pro holky a kluky ve věku 6 – 14 let.

Co je na programu tábora?

Děti se pod vedením profesionálních lektorů naučí některé klaunské dovednosti a divadelní triky. Budou dokonce vyrábět kostýmy a kulisy. V plánu je samotzřejmě i seznámení se s chodem divadla, prozkoumání jeho prostor, včetně zákulisí a míst, kam se normální návštěvník nedostane.  Děti si rozhodně užijí spoustu zábavy.

Pro děti je každý den zajištěn oběd, dopolední a odpolední svačina i celodenní pitný režim. Na táboře nepotřebuješ ani telefon :-)

Dětem sebou stačí pohodlné oblečení. Nejlépe takové, které je možné ušpinit nebo poničit a jedno pruhované tričko bez obrázků a nadpisů. Mobilní telefony nejsou potřeba vůbec. Celý tábor bude zakončen závěrečným představením pro rodiče.

Cena tábora:

Cena tábora za dítě je 2.200 Kč, ve které je zahrnut pedagogický dozor a umělecké vedení, tematický program, materiál a pomůcky, stravování a veškeré další aktivity. 

Více informací a přihlášky: http://www.klaunhugo.cz/tabory.php

autor článku: Andrea Vasilová - Divadlo A. Dvořáka Příbram