Dnes je sobota 17. duben, svátek má Rudolf.

Zajímavosti

Léto na Monínci s hudebními čtvrtky zdarma. Vystoupí Voxel, Smolík a další

přidáno: 23. 06. 2020

Během července a srpna budou večery v Areálu Monínec patřit programu, který bude určený jak ubytovaným, tak širší veřejnosti. V červenci zde vystoupí například Voxel, Stanislav Hložek, Jakub Smolík či Petr Kolář. Chybět nebude ani promítání videí o vesmíru a hvězdách či pozorování noční oblohy.

Pravidelný čtvrteční program bude začínat v 19:30 hodin. Na návštěvníky bude čekat nejdříve minidisco a od 20:00 hodin soutěže pro dospělé o ceny, které jsou spojeny s provozem areálu.

Čtvrteční koncerty

Koncerty odstartují vždy ve 20:30 hodin. V prvním červencovém týdnu vystoupí Michal Šindelář a o týden později folk-popový zpěvák a písničkář Voxel. 16. července to pak bude společné vystoupení Jakuba Smolíka s Petrem Kolářem. 23. července se mohou návštěvníci těšit na Stanislava Hložka a 30. července na Štěpána Kojana ze skupiny Keks.

Promítání o vesmíru a hvězdách

Uvnitř Hotelu Monínec bude následovat od 21:30 hodin promítání videí o vesmíru a hvězdách. Bude li příznivé počasí, naváže na to od 22:00 hodin sledování monínecké noční oblohy dalekohledem.

Večerní program bude pro všechny zdarma. Moderovat jej bude Vláďa Slezák, který je jinak známý díky svému působení v jihočeském rádiu Faktor, Rádiu Blaník či Českému rozhlasu.

Hotel Monínec

Hotel Monínec najdete v horní části areálu na adrese Monínec 7. Dostanete se k němu po příjezdové silnici, kdy nejdříve minete dolní stanici místní lanovky a budovu M2. Dále po několika zatáčkách podjedete můstek a pojedete okolo Hlavní sjezdovky. Poté, co se po levé straně objeví dependance Nová Javorka, budete už téměř na místě. U moníneckého hotelu je samozřejmě také parkoviště.

autor článku: redakce DA (zdroj: Areál Monínec)