Dnes je úterý 21. září, svátek má Matouš,
je Mezinárodní den míru.

Zajímavosti

Minigolf v Budínku funguje už 6. sezonu. Je to rodinný podnik, říká majitel

přidáno: 16. 08. 2021

Už šest let provozuje rodina Slunečkových oblíbený Adventure Golf Budínek. Místo, které se stalo vyhledávaným cílem pro přátelská setkání, rodinné výlety, ale i firemní akce nebo jen příjemné posezení. Pro majitele samotné je areál minigolfu doslova druhým domovem.

Minigolfové hřiště, které se nachází v jedné z nejmenších vesnic dobříšského regionu, bylo otevřeno v červnu roku 2016. Už po první sezoně se toto místo stalo oblíbeným u široké veřejnosti z okolí, a hlavně u lidí všech věkových kategorií. Mnozí z hostů přijíždí na velmi pěkně upravené minigolfové hřiště až z Prahy, ze Sedlčan, z Březnice a dalších měst. Často je areál využívaný také pro rodinné oslavy, dětskými školními nebo táborovými skupinami a stále více lidí sem přijíždí třeba jen posedět a popovídat s jeho majiteli. Pokaždé tady totiž někdo z rodiny Jiřího Slunečka je, aby se věnoval stálým i novým hostům k jejich naprosté spokojenosti.

„Adventure Golf Budínek je náš rodinný podnik. Sám minigolf je totiž jeden z mála sportů, při kterém se zapojí bez problémů a aktivně celá rodina od dětí až po prarodiče. Možná i proto k takovému místu patří z mého pohledu rodinné vedení,“ říká majitel areálu pan Jiří Slunečko.

Minigolf je hra, která baví děti, rodiče i prarodiče

Návštěva minigolfového hřiště v Budínku udělá radost celé vaší rodině. Celodenní výlet si můžete užít, když vyjedete na kole, protože do Budínku vedou cyklotrasy mimo hlavní silnice ze všech směrů.

Všech 18 jamek je situováno v příjemném prostředí a nechybí tady ani posezení s občerstvením s výhledem na jezírko s rybami.

Jak je otevřeno?

Sezonu tady zahajují zpravidla už koncem března a fungují až do října. Otevřeno je každý den. O letních prázdninách, víkendech a všech svátcích od 10:00 hod. Můžete přijet kdykoliv bez rezervace, pouze pro větší skupinu doporučujeme zavolat a rezervovat si stůl pro posezení a hru Adventure golfu. Adventure Golf Club Budínek je místem i pro rodinné oslavy a pohodové posezení.

Kontakty a ostatní podrobnosti naleznete na webových stránkách Adventure Golf Budínek. Aktuality z tohoto místa můžete sledovat ale i na facebookovém profilu Adventure Golf Club Budínek nebo přes instagram golf_budinek.

Přijďte si užít hru a zlepšovat své výsledky na Adventure Golfu Budínek!

autor článku: redakce DA