Dnes je pondělí 8. březen, svátek má Gabriela,
je Mezinárodní den žen.

dobrisskoaktualne.cz/zajimavosti

Komunikaci Středočeského kraje řídí nově Martina Kemrová. Jaké má cíle?

přidáno: 20. 01. 2021

Novou vedoucí komunikace Krajského úřadu Středočeského kraje se v polovině ledna stala Martina Kemrová, dlouholetá manažerka komunikace telekomunikačního operátora T-Mobile.

Post vedoucího oddělení komunikace a PR Středočeského kraje byl neobsazen od července 2020, kdy ve funkci skončil její předchůdce Marek Rejman. Martina Kemrová bude mít v nové pozici na starosti nejen komunikaci s novináři, ale také občany, obcemi a dalšími partnery.

“Na spolupráci s Martinou Kemrovou se velmi těším, je to jedna z největších odbornic na vnější, vnitřní i firemní komunikaci, držitelka mnoha profesních ocenění. Její zkušenosti a nastavená laťka z firemního sektoru ve veřejné správě velmi prospějí. Nemám totiž malých cílů a mám radost, že se Martina stává podstatnou součástí týmu,” říká hejtmanka Petra Pecková.

Martina Kemrová je absolventkou Filozofické fakulty UK a do srpna loňského roku pracovala jako manažerka PR a CSR společnosti T-Mobile. Předtím pracovala například v společnosti Aliatel, či Českém Rozhlase. (Více informací zde.)  Je certifikovanou učitelkou jógy, ve volném čase ráda cestuje, tančí, čte, učí se hebrejsky či se pokouší vychovat svého parson teriéra Froda.

„Velmi si vážím této příležitosti podílet se na zásadních změnách k lepšímu života občanů ve Středočeském kraji a doufám, že se mi brzy podaří navázat dialog se všemi partnery,“ komentuje Martina Kemrová, a dodává: „Mým cílem je nastavit komunikaci kraje na úrovni běžných standardů 21. století. Chtěla bych dokázat, že i komunikace státní správy může být srozumitelná, užitečná, a snad i zábavná.“

autor článku: redakce DA (zdroj: www.kr-stredocesky.cz)