Dnes je neděle 14. srpen, svátek má Alan.

Zajímavosti

Divadlo patří dětem! Oblíbená akce příbramského divadla je opět tady

přidáno: 26. 05. 2022

Hry, zábava, soutěže, divadelní představení, promítání pohádek, pouťové atrakce a mnoho dalšího, to je akce Divadlo patří dětem, která se koná v neděli 29. května v budově kulturního domu a jeho okolí.

Akce pořádané Divadlem A. Dvořáka jsou mezi dětmi i dospělými z Příbrami i okolí velmi oblíbené. Jednu z nich můžeme navštívit již tuto neděli.

„Příbramské divadlo patří k organizacím, které umí akce dotáhnout k dokonalosti. Jednou z těch skutečně povedených, které jen tak nezevšední, je akce s názvem Divadlo patří dětem, kterou si budeme moci užívat v neděli 29. května. Ačkoliv, jak název napovídá, je tato akce určena především dětem, ze své vlastní zkušenosti mohu říci, že své si tam najdeme i my, rodiče,“ zve malé i velké návštěvníky starosta Jan Konvalinka.

Stejně jako v předešlých letech je pro návštěvníky připraven bohatý program, ve kterém nechybí pohádky, tvoření, soutěže, pouťové atrakce, malování na obličej, tetování, ukázky výzbroje a vozového parku Policie ČR, Armády ČR a HZS, dále se můžete těšit na jízdu vláčkem, slaňování a mnoho dalšího.

autor článku: Eva Švehlová, DiS. - tisková mluvčí města Příbram