Dnes je sobota 17. duben, svátek má Rudolf.

Zajímavosti

Pro koho zrealizuje Bobcat největší dodávku svých strojů v České republice?

přidáno: 14. 08. 2020

Výrobce Doosan Bobcat EMEA a výhradní distributor společnost Bobcat CZ, a.s. pro Českou republiku oznamují druhou rekordní dodávku stavebních strojů. DEK Půjčovna, součást skupiny DEK Stavebniny, objednala dalších 76 strojů Bobcat.

DEK Půjčovna si objednala 76 minirypadel Bobcat v hmotnostní kategorii od 0.8 do 8.5 tuny (konkrétně se jedná o modely E10z, E19, E35z, E50 a E85). „Po rekordní loňské objednávce 68 minirypadel a nakladačů se letošní dodávka dalších 76 strojů stává největším jednorázovým obchodem, který kdy Bobcat v České republice zrealizoval,“ říká Ing. Petr Hejduk, předseda představenstva firmy Bobcat CZ, a.s.

Se značkou Bobcat má DEK Půjčovna bohaté zkušenosti – v roce 2017 pořídila nejprve 10 kusů minirypadel, o dva roky později dalších 51 kusů minirypadel a třicítku smykem řízených nakladačů. V barvách DEK Půjčovny, která nyní obsluhuje zákazníky ve svých 74 pobočkách po celé republice tak nyní slouží flotila 167 strojů Bobcat.

Zákazníci oceňují vysokou kvalitu výroby v ČR, spolehlivost a servisní zázemí

Stroje Bobcat prokázaly svoji kvalitu, odolnost a spolehlivost,“ říká Michal Švejcar, ředitel DEK Půjčovny. „Máme již několikaleté zkušenosti se stovkou strojů. Dealer Bobcat CZ má díky své síti 10 specializovaných poboček velmi dobře pokrytou celou republiku. Servis díky tomu funguje nejen kvalitně, ale také rychle, což je zásadní jak pro nás, tak pro koncové zákazníky.“ 

Doosan Bobcat vyrábí velkou část své produkce v závodě ve středočeské Dobříši, kde se nachází i nedávno otevřená nová centrála společnosti, odkud firma řídí své aktivity pro celý region Evropy, středního východu a Afriky.

Kromě nové centrály a výrobního závodu má výrobce strojů Doosan Bobcat v Dobříši i rozsáhlé školicí a inovační centrum.Na jednom místě se tak odehrává vše od vývoje produktů, jejich výroby, kontrolu kvality, testování až po servisní a produktová školení zákazníkům. Díky tomu můžeme garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost strojů Bobcat, stejně jako prvotřídní servis,“ dodává David Hubík, obchodní manažer pro ČR a region střední Evropy.

Dealer s dvacetiletou tradicí

Společnost Bobcat CZ, a.s. je od roku 2000 výhradním a autorizovaným prodejcem smykem řízených pásových a kolových nakladačů, minirypadel, teleskopických manipulátorů, příslušenství a náhradních dílů značky Bobcat. Disponuje rozsáhlou půjčovnou strojů a příslušenství a sítí 10 obchodně – servisních středisek rozmístěných po celé České republice. Prostřednictvím odborně vyškolených obchodních zástupců a více než 50 kvalifikovaných servisních techniků s dlouholetou praxí, zajišťuje prodej, záruční i pozáruční servis, pronájem, školení obsluh, dodávky náhradních dílů a příslušenství pro více než 3000 zákazníků.

O společnosti Doosan Bobcat EMEA

Společnost Doosan Bobcat EMEA vyrábí přibližně třetinu celosvětové produkce strojů Bobcat. Patří sem kompaktní stavební a zemědělské stroje, jako jsou smykem řízené nakladače, pásové nakladače, minirypadla, teleskopické manipulátory a široká nabídka více než 130 druhů příslušenství. Společnost pod značkou Doosan Portable Power vyrábí rovněž vzduchové kompresory, osvětlovací stožáry a generátory.

autor článku: Pavel Svoboda - Doosan Bobcat PR Consultant CEE