Dnes je čtvrtek 28. březen, svátek má Taťána.

Zajímavosti

Do rodinného domu se hledá spolehlivá paní na úklid

přidáno: 22. 09. 2019

Za práci uklízečky se nemusí dnes už nikdo stydět. Jestliže mezi vaše vlastnosti patří pečlivost a spolehlivost, je tato pracovní nabídka určená právě pro vás.

Pracovat pro velké firmy je většinou velice náročné a stresující, navíc je to často spojené s vysilujícím dojížděním. Pokud toto není váš styl, je lepší poohlédnout se po nějakém soukromníkovi.

Práce uklízečky není jen o utírání prachu a čistění domácnosti. Je to vlastně velice zodpovědná práce, jelikož právě v čistém prostředí, kde je vše na svém místě, se člověk cítí dobře.

Oč tedy vlastně jde?

Do rodinného domu ve Staré Huti se hledá paní na úklid. Jaké jsou požadavky? A jaká je nabídka?

Náplň práce:

  • úklid domu
  • žehlení
  • praní prádla
  • další práce dle potřeby a možností

Pracovní doba

Pracovat by paní na úklid měla tři dopoledne v týdnu. Ideálně v pondělí, ve středu a v pátek, a to od 8:00 do 12:00 hodin.

Mzda

  • 100Kč/hod (případně dohodou)

Doprava

Pokud by se vhodná kandidátka nenašla přímo ve Staré Huti, ale například v Dobříši, je možné se na ranním odvozu do obce domluvit přímo s majitelem nemovitosti. Po práci se však na odvoz plně spolehnout nelze.

Kontakt

Pokud vás pozice zaujala a máte o ní zájem, napište nám na náš redakční email a do předmětu zadejte: Pracovní pozice - uklízečka.

autor článku: redakce DA