Dnes je sobota 24. říjen, svátek má Beáta.

Zajímavosti

Městský úřad Dobříš vyhlásil výběrové řízení na projektového manažera/ku

přidáno: 10. 09. 2019

Hledáte práci jako projektový manažer či manažerka? Tak neváhejte a zašlete svůj životopis na Městský úřad Dobříš, kde možná hledají právě vás!

Městský úřad Dobříš vyhlásil výborové řízení na obsazení místa projektového manažera či projektové manažerky. Náplní práce bude práce na rozvojových projektech města včetně sledování jejich udržitelnosti, sledování dotačních výzev a jejich selekce k vhodnému využití, součinnost při přípravě, realizaci investičních a neinvestičních akcí, záměrů a souvisejících veřejných zakázek.

Podrobné požadavky, přihlášku a další potřebné informace naleznete na internetových stránkách města Dobříš.

 

Přihlášku lze zaslat do příští středy 18. září 2019

Písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty zasílejte, tak aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději 18. září 2019 do 12:00 hod., na adresu: Městský úřad Dobříš, Mírové náměstí 119, 263 01 Dobříš. Uzavřenou obálku označte heslem: „Výběrové řízení – projektový manažer“.

Do výběrového řízení budou zařazeni uchazeči, kteří splní výše uvedené požadavky a dodají přihlášku se všemi povinnými náležitostmi. Vybraní uchazeči, kteří splní předpoklady pro výkon práce, budou pozváni na ústní pohovor, který se bude konat dne 20. září 2019. Tito uchazeči budou o přesném čase pohovoru informováni e-mailem nebo telefonicky.

Bližší informace poskytne Ing. Miloslav Modlík, vedoucí odboru místního rozvoje, na tel. 318 533 307 nebo e-mailu modlik@mestodobris.cz.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

autor článku: redakce DA (zdroj: www.mestodobris.cz)