Dnes je sobota 20. říjen, svátek má Vendelín,
je Mezinárodní den kuchařů.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

Obří výprodej oblečení v Příbrami a prodej vstupenek na módní show

přidáno: 22. 08. 2016

Nissan Příbram Fashion Night - to je luxusní módní show, která se po vzoru slavného Mercedes Benz Prag Fashion Week plánuje i v Příbrami, a to za necelé dva měsíce. Už 7. října se prostory nového autosalonu Nissan Příbram na Nové Hospodě změní v ráj elegance a módy.

Módní show podobného formátu se na území příbramského okresu ještě nikdy nekonala. Modelky na akci s limitovaným počtem vstupenek - dvě stě kusů, budou předvádět podzimní kolekce z obchodů Fashion Time, Benneton, Temple, Koutný či šaty od návrhářky Petry Brzkové. Vstupenky můžete pořídit již v úterý.

Dárky ke každé vstupence

Slavnostní zahájení prodeje vstupenek se koná v úterý 23. srpna od 16.00 do 17:30 hodin. V tuto dobu doslova ožije střed Pražské ulice. V obchodě Fashion Time, který je už nyní k nepřehlédnutí, si můžete přijít vyzvednout svou rezervovanou vstupenku či si ji zakoupit, a to i bez předchozí rezervace. K dostání je 200 kusů vstupenek v hodnotě 290 Kč. Ke každé prodané vstupence navíc dostanete dárkovou tašku s luxusními dárky. Těšit se můžete na vstup do fitness Oxygen, kosmetiku od značky Essence či žvýkačky Orbit.

Zahájení prodeje vstupenek rozhodně nemůžete minout. Před obchodem bude totiž zaparkovaný vůz Nissan Juke od AUTA s.r.o., která je hlavním partnerem akce. Zahájení prodeje vstupenek doprovodí i hudba, víno či lehké občerstvení.

Velký výprodej oblečení

To ještě není všechno. V tu samou dobu, kdy odstartuje prodej vstupenek, bude zahájen zároveň i obří výprodej oblečení od známých evropských značek. Akce se bude řídit heslem: Všechno musí pryč. Léto je u konce a v září zaplní obchod nová podzimní kolekce. Nakupovat budete moci již od 190 Kč, což je jen zlomek původní ceny. Žádná cena nepřevýší tisícikorunu. Takže dámy, vyprázdněte kufry, tady se bude nakupovat ve velkém.

Zapište si do diáře, v úterý, 16:00: Jdu pro vstupenku a pro nový outfit

autor článku: Jitka Doubravová