Dnes je čtvrtek 19. září, svátek má Oleg.

skolavlese.wixsite.com/skolavlese
Menubox
Restbox

Veselá módní přehlídka ve Skřítkově i s kouzelnickou show

přidáno: 26. 03. 2018

Ve Skřítkově se opět připravuje Veselá módní přehlídka, která i letos přinese netradiční podívanou a zábavnou show. V roli modelů a modelek se představí nejen dobříšské děti, ale i krásné slečny a dámy z našeho okolí, které v originální prezentaci předvedou trendy oblečení pro jaro a léto 2018. Přijďte se podívat na nové modely sportovního, společenského, ale hlavně každodenně nositelného, kvalitního a praktického oblečení.

Veselá módní přehlídka přiveze sportovní a volnočasové oblečení od firmy TOUCHE pro děti i dospělé, k vidění budou jedinečné sukýnky a šaty La petite Suzette, své speciální kousky představí také dobříšský designový butik U anděla strážce a praktické oblečení pro děti představí i značka Veselá Vrána. Na akci navíc budete mít možnost zakoupit předváděné oblečení za jedinečně zvýhodněné ceny a chystá se i další zábava.

„Po loňském úspěchu se i letos návštěvníci mohou v rámci hlavním programu Veselé módní přehlídky těšit na zábavnou prezentaci oblečení určeného především pro děti, slečny, ženy a dámy. Ty se také přestaví v roli modelek stejně jako děti nejen z Dobříše a okolí, se kterými opět připravíme zábavnou choreografii. Navíc bude pro všechny připraveno taneční vystoupení, zvýhodněný prodej předváděného oblečení, kouzelnická show i další zábava,“ upřesňuje k programu akce Denisa Havlíčková.

Veselou módní přehlídku připravuje organizace Veselá rodina ve spolupráci se zábavným centrem Skřítkov a Aerobik studiem Orel Dobříš.

Večerním programem bude provázet herečka Zdeňka Žádnková Volencová s hlavními partnery přehlídky a děti se mohou navíc těšit na kouzelnickou show i volně přístupnou hernu Skřítkova. Tato akce přinese více než jen módní inspiraci pro jaro a léto, ale i netradiční událost pro celou rodinu. Počet míst je však omezen, a tak si raději zajistěte svůj lístek včas.

KDY:

  • v pátek 13. dubna 2017 od 18:30 hod.

KDE:

  • Skřítkov – Na Zlaté stezce 1056, 263 01 Dobříš

VSTUPNÉ:

  • předprodej 120 Kč / osoba (Skřítkov a Aerobik studio Orel Dobříš do 11. dubna 2018)
  • na místě 120 Kč / osoba
  • děti do 15 let ZDARMA
  • Aktuální informace k Veselé módní přehlídce, můžete sledovat na facebookové události k této akci.

autor článku: redakce DA a Veselá rodina