Dnes je úterý 20. listopad, svátek má Nikola,
je Světový den dětí.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

Příbramský sekáček oblečení přilákal stovky návštěvníků

přidáno: 29. 04. 2016

V sobotu 16. dubna proběhl v Příbrami druhý ročník Fashion Second Handu. Uskutečnil se v tělocvičně 4. základní školy v Jiráskových sadech. Tentokrát byl zájem, a to i díky větší informovanosti o akci, podstatně vyšší než loni. Spokojené ohlasy bylo slyšet ze všech stran.

Hlavní pointou Fashion Second Handu je nákup a prodej oblečení. V tělocvičně školy byly přiraveny stoly, židle, lavičky, věšáky a ženy si po předchozí rezervaci mohli najít místo, kde budou své oblečení prodávat. O hodinu později začali přicházet kupující a typický „babinec“ mohl začít.

Některé ženy prodali své oblečení za tisíce, jiné za stovky, ale všechny odcházely spokojené. „Letos jsem zaznamenala rekord od jedné z prodávajících, která se pochlubila tím, že své oblečení prodala za osm tisíc korun, což je na tříhodinovou akci perfektní výsledek," sdělila organizátorka akce Jitka Doubravová.

Tento rok bylo zajištěno i zdravé občerstvení, které si ženy nemohly vynachválit. Fitness svačinky v podobě tvarohů, pudinků nebo raw dezertů mizely před očima.

Oblečení, které se neprodalo, mohly ženy odložit na vyhrazené místo. Tyto věci, které v součtu tvořily celkem dvaadvacet velkých krabic, byly následně převezeny na Farní charitu v Příbrami.

Na video z této akce se můžete podívat zde:

autor článku: Jitka Doubravová