Dnes je středa 12. prosinec, svátek má Simona.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

Příbramský sekáček oblečení se blíží. Akce budí velký zájem

přidáno: 06. 04. 2016

Přesně po roce se v Příbrami plánuje druhý ročník akce Fashion Second Hand. Jedná se o módní sekáček, kam převážně dámy chodí prodávat či měnit své oblečení a doplňky, nebo jdou pouze nakoupit.

Po loňském prvním velmi úspěšném ročníku, se uspořádal i ročník druhý, který se bude konat v sobotu 16. dubna. „Stále jsme váhaly vzhledem k časové vytíženosti, zda druhý ročník uspořádat. Tlak žen byl ovšem tak velký, že jsme neměly na výběr a s elánem jsme se pustily do příprav," říká s úsměvem organizátorka akce, Jitka Doubravová. Pro prodávající je čas příchodu v 8 hodin ráno, pro nakupující potom od 9.00 do 12.00 hodin. I tento rok budou využitu prostory tělocvičny na Jiráskových sadech.

Prodávat se může vše, co se týče módy (oblečení, boty, doplňky, kosmetika, bižuterie a podobně). Letos bude zajištěn i pitný režim a drobné občerstvení. Věci, které neprodáte, můžete před odchodem odevzdat do velkých pytlů, které organizátoři následně věnují sociálně slabším lidem. Myšlenka dobročinného účelu byla také jednou z těch, proč Fashion Second Hand v Příbrami vznikl.

Vstup je dobrovolný

Pro nakupující návštěvníky, pro něž je vstup dobrovolný, je připraveno spoustu benefitů a výhod. Každý návštěvník dostane volné minuty do solária a volný vstup do příbramského fitness BeFit energy klub, prvních padesát také dostane tašku pro nákup od obchodu Fashion Time.

Tento rok je nově i zařízené občerstvení, které zajistí Dami Bubble Tea. Můžete se těšit na čerstvé freshe, zdravé dortíky, kávu, vodu a nějakou dopolední svačinu.

K prodávání zbývá posledních pět míst z celkových čtyřiceti. Poplatek za prodejní místo činí 50 Kč, a to pro pokrytí nákladů akce. Hlásit se k prodeji můžete na email, nebo prostřednictvím Facebooku.

Přijďte se podívat na jedinečnou příbramskou akci a vyměňte po zimě šatník.

autor článku: Jitka Doubravová