Dnes je úterý 20. listopad, svátek má Nikola,
je Světový den dětí.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

Příbramská módní show nadchla celé město

přidáno: 24. 10. 2016

V první polovině října se v Příbrami uskutečnil první ročník velké módní show Nissan Příbram Fashion Night. Jednalo se se o ojedinělou akci tohoto typu. K prostorám byl využitý nový autosalon Nissan Příbram, na Nové Hospodě, který nad celou akcí převzal záštitu.

Od začátku se spekulovalo, jak bude akce vypadat. Organizátorky Martina Coníková a Jitka Doubravová měly ovšem od začátku jasno. Všichni budou koukat, řídily se tímto heslem už od samotných počátků, a to se také stalo. Večer vyrazil dech i těm největším kritikům.

Jitka s Martinou nic nepodcenily. Od propagace, kdy bylo už 14 dní předem vyprodáno, po samotný průběh a detaily večera. Červený koberec, foto stěna, květinová výzdoba, welcome drink na úvod. To byly první věci, kterých si po příchodu každý všiml. Každý VIP návštěvník měl připravené své místo s taškou plnou dárků. Ostatní návštěvníci si našli místo buď na sezení, nebo na stání.

Přehlídka začala tancem

Samotná módní show začala nečekaně krátkou hip hopovou choreografií, kterou zatancovaly modelky v oblečení z obchodu Temple. Obchod Temple byl zároveň prvním, který předvedl své cool outfity. Po první show přivítali moderátoři Marcel Forejt a Jitka Doubravová všechny hosty a objasnili, jak tato myšlenka vznikala.

Následovala módní přehlídka značky Benetton, která vzbudila též obrovský potlesk. Nejvíce si ho zasloužily malé děti, které profesionálně pózovaly před fotografy. 

Na sestřih večera se můžete podívat v následujícím videu:

Olympionik David Svoboda předával cenu

Po dvou módních show čekalo všechny velké překvapení. Majitel autosalonu Jiří Boukal spolu s generálním ředitelem 1. FK Příbram Petrem Větrovským vyjeli společně ze zázemí v elektro autě Nissan Leaf, které návštěvníkům představili. A po něm ihned následovalo to hlavní překvapení. Jeden z návštěvníků vyhrál tento elektro automobil na celý víkend. A výherce losoval sám zlatý olympionik David Svoboda, který jezdí automobilem Nissan X-trail, kterým přijel i do Příbrami. I díky jeho účasti se akce dostala do vysokých rozměrů.

Zazářila Nikol Švantnerová

I další přehlídky publikum oslnily. Šperky ze zlatnictví Irena Vítková předvedly modelky ve stylových škraboškách a při přehlídce obleků od značky Koutný a šatů od návrhářky Petry Brzkové zazářila v roli modelky Česká Miss 2016, Nikol Švantnerová. Poslední přehlídkou byly stylové outfity z obchodu Fashion Time, který vlastní organizátorka akce, Martina Coníková.

Poslední přehlídkou večer nekončil. DJ Šlapy to vzal do svých rukou a lidé se zdrželi na after party až do dvou hodin do rána.

Už teď se těšíme, co si organizátorky připraví na další rok. Spekuluje se o nějakém netradičním příbramském místě, což moderátorka Jitka Doubravová napůl odhalila už na úvód.

autor článku: Jitka Doubravová