Dnes je neděle 22. září, svátek má Berta,
je Mezinárodní den neslyšících.

skolavlese.wixsite.com/skolavlese
Menubox
Restbox

Perlové šperky se rodí v Dobříši!

přidáno: 03. 12. 2017

Na trh vstoupila nová značka vyrábějící šperky z pravých perel. Jméno dostala příznačné: PERLOMANIE. A světlo světa spatřila přímo zde – v Dobříši!

Šperky vyrábí mladá podnikatelka, která se již několik let věnuje prodeji i výrobě třpytivých doplňků. Každý perlový šperk je vyráběn ručně. To znamená, že každá jeho součást prochází pečlivou kontrolou – od výběru perel do toho posledního polodrahokamu. A tím se šperky z PERLOMANIE liší. Nejsou totiž vytvořeny pouze z perel, ale k jejich výrobě se používají polodrahokamy a minerály různých velikostí a barev. Perly jsou zasazeny pouze do chirurgické oceli nebo stříbra. Oba tyto materiály snižují možnost alergické reakce a hlavně perly jsou tak jedinečné, jemné a dokonalé, že se ke stříbru a oceli hodí. Náhrdelníky a náramky jsou navlečené na niti a většinou uzlíkované. Díky tomu se perly mezi sebou neodírají, a pokud by se stala se šperkem nějaká nehoda, ani se vám nerozkutálí. A sami si jistě dovedete představit, jaká je práce takový perlový náhrdelník vyrobit.

To, že je perla spojena s luxusem a bohatstvím platí i dnes, ale my vám ukážeme, že perlové šperky jsou dostupné pro všechny. Doba, kdy perlové náušnice nosily jen dámy, už minula, a teď se perly hodí pro dívky a ženy každého věku. Ať už je to malá parádnice, žena v domácnosti, úspěšná podnikatelka nebo babička pěti vnoučat – vybrat si může každá z vás!

Mohou šperky z polodrahokamů a minerálů ovlivnit váš život?

Perlové šperky jsou doplněny polodrahokamy a minerály. Je to velice oblíbené spojení, které dodá na originalitě a každý z nich má na lidské tělo různý efekt – nošení polodrahokamových šperků je nyní nejen módní záležitostí. Perly jsou samy o sobě mystickým drahokamem, který dokáže přitáhnout štěstí, chrání před negativní energií a posiluje vztahy. Perly jsou skvělým šperkem i pro děti, protože je chrání a udržují v bezpečí. Dalšími oblíbenými minerály a polodrahokamy jsou růženín, hematit, ametyst a opalit. Kdy například růženín dodává životní energii, ametyst napomáhá soustředění, hematit pomáhá bojovat se špatnými návyky a opalit tlumí deprese.

Šperky z perel jsou opravdu pro všechny!

Šperky z PERLOMANIE padnou každé ženě bez ohledu na věk. Dokazuje to i kolekce dětských šperků, která byla vytvořena pro malé slečny. Zakladatelka PERLOMANIE má totiž doma dvě malé princezny, které jí každou kolekci řádně prověří. A tak se rozhodla, že vytvoří jedinečné šperky i pro ně – jemné perlové náušnice s malými perlami a třpytivé náhrdelníky, které jsou doplněny krystaly Swarovski elements, ty jsou teď velice oblíbené a dívčímu perlovému šperku dodají potřebný třpyt, aby se slečna cítila jako opravdová princezna.

Perlové šperky jsou nejkrásnější, když je nosíte. Samotná perla pochází z živého organismu žijícího pod vodou, takže ke své záři, lesku a třpytu potřebuje vlhko a nejlepší možnost, jak jí ho dodat, je dotek lidské kůže.

Kde výrobky z perel získat?

Pokud z PERLOMANIE nakoupíte, získáte automaticky ke každému perlovému šperku certifikát pravosti a dárkovou krabičku zdarma. Tak vybírejte, každý šperk je originál a skladem bývá po 1 až 3 kusech. Neváhejte a udělejte si radost třeba ještě před Ježíškem. NYNÍ BĚŽÍ JEDINEČNÁ AKCE: když zadáte kód DOBRIS v 1. kroku objednávky, bude vám automaticky odečtena sleva 15 % z celé objednávky.

A pokud nás chcete pomoct splnit náš se, aby se PERLOMANIE dostala mezi vás, tak na HitHit.com běží projekt, kde si o PERLOMANII můžete přečíst ještě více, a když se vám náš projekt zalíbí, podpořte nás a vyberte si za to lákavou odměnu.

Podpořte náš projekt na HitHit.com.

Rovnou k nám do PERLOMANIE - https://www.perlomanie.cz/

autor článku: Kateřina Fiebigerová | PERLOMANIE