Dnes je neděle 22. září, svátek má Darina,
je Mezinárodní den bez aut.

skolavlese.wixsite.com/skolavlese
Menubox
Restbox

Módní přehlídka ve Skřítkově přinesla dokonalou dětskou show

přidáno: 12. 04. 2017

Vůbec první módní akce v Dobříši proběhla v pátek 7. dubna v zábavném dětském centru Skřítkov a přinesla nezapomenutelnou podívanou pro všechny návštěvníky. Veselá módní přehlídka, jejíž hlavním organizátorem byla Veselá rodina připravila show, při které děti předváděly nové kolekce oblečení pro letošní rok a rozhodně se bylo na co dívat.

Partnery této akce byly nejenom zábavné centrum Skřítkov a Aerobik studio Orel Dobříš, ale především pak přímo jednotlivé firmy, jejichž modely byly k vidění na přehlídkovém mole a další prodejci módních i dekoračních doplňků.

Celou módní show moderovala herečka Dejvického divadla paní Zdeňka Žádníková Volencová s jednotlivými majitelkami předváděných značek oblečení, díky níž se nesla přehlídka ve velmi zábavném a uvolněném duchu. Krásné ale zároveň trendy oblečení vhodné pro běžné i slavnostní příležitosti přivezly hned tři firmy, jejichž prezentace byla proložena tanečním vystoupením dětí z Aerobik studia Orel Dobříš.

V první části show se představila jablonecká firma TOUCHE, která se zaměřuje především na sportovní a volnočasové oblečení. K vidění i prodeji byly klasické i originální střihy z velmi příjemných a kvalitních materiálů, mezi nimiž naleznete snad vše, co vás napadne – tepláky, mikiny, trika, bundy, tílka, sukně. Majitelky těchto kousků si chválí nejen jejich pohodlnost, ale hlavně odolnost a kvalitu. Pro sezónu jaro/léto představila firma na přehlídce hned několik novinek pro všechny věkové kategorie. Ukázány byly i nové látky a nové trendy pestré vzory. Oblečení bylo k dostání za výhodnou 10% slevu a tak není divu, že se to nejlepší rychle rozebralo.

Svoje oblečení přivezl na prezentaci i první a dosud jediný designový obchod s módou z Příbrami s názvem TAKKAM design shop. „Naši zákazníci jsou našimi přáteli a nakupování u nás je odreagování a příjemný odpočinek. Snažíme se v Příbrami a okolí ukázat nový, svěží směr v oblasti trendy módy, originality a životním stylu,“ říká jedna z majitelek obchůdku Kateřina Mihalíková, která přivezla do Skřítkova velmi zajímavé kousky jak pro děti, tak i pro dospělé. TAKKAM je velmi originální móda a každý kdo zakoupil kus z jejich kolekce, si může být jistý tím, že dámu ve stejných šatech jen tak nepotká. Rovněž i veškeré zboží z produkce designového shopu TAKKAM si mohli návštěvníci přehlídky zakoupit za nadstandardní slevové ceny. Jejich aktuální nabídku můžete sledovat také na facebookovém profilu Takkam design shop.

Zlatým hřebem večera byly sukýnky LA PETITE SUZETTE. Do těchto sukýnek se na první pohled zamilovaly nejen přítomné holčičky ale také jejich maminky. Jako obláček nadýchané, přesto jednoduché a nositelné každý den, to jsou sukýnky LA PETITE SUZETTE paní Zuzany Sláčilové. Při zvolení správných doplňků se dají nosit opravdu při jakékoliv příležitosti od svatby, přes rodinné narozeniny až po běžný školní den. Na přehlídce byly k dostání tyto sukýnky nejen pro malé holčičky, ale na přehlídkovém mole jsme viděli, že sluší i mladým dámám. Na Veselé módní přehlídce však paní Sláčilová představila i úplnou novinku, kterou jsou šaty v retro stylu pro malé i velké holky. Třešničkou na dortu byla pak ukázka jedinečného spojení sukýnek La petite suzette s desénovým obchůdkem Tery´s design a doslova princeznovská sukýnka tohoto stylu. Takové krásné kousky by neměly chybět v šatníku žádné slečně. Také novinky z La petite suzette můžete sledovat na facebooku

V průběhu celého večera bylo možné zakoupit jednotlivé modely za zvýhodněnou cenu i další oblečení, módní i bytové doplňky. Na své si přišli milovníci ručně vyráběných šperků, oblečení z bio bavlny či jiných drobností. Svůj stánek zde měly dámy z oblíbeného dobříšského obchůdku a bazárku U Anděla Strážce, nádherné polštářky a dečky přivezla paní Heather Crowther, zajímavé a originální doplňky přivezl Obchůdek u Adélky, vtipné a praktické oblečení pro děti přivezla paní Hana Krákorová se svou značkou Veselá Vrána a samozřejmě nechyběl ani stánek s princeznovskými doplňky od Tery´s design.

Na místě byla pro všechny zájemkyně připravena také vizážistka Klára Andrejsková, která k novému modelu poradila vhodné líčení, kosmetiku a každý se mohl po přehlídce nechat nalíčit přímo na místě. V novém modelu a s novým make-upem se návštěvníci mohli nechat také vyfotografovat na památku od profesionálního fotografa Michaela Hrabáka Kočího. Klára a Michal si pro přehlídku připravili speciální balíček focení, který bylo možno objednat na místě.

Veselá módní přehlídka přinesla, dle slov účastníků, spoustu nové inspirace i oživení šatníku. Po přehlídce se nakupovalo, děti si hrály v prostorách Skřítkova, dospělí si v klidu popíjeli kafíčko, procházeli prodejce, prohlíželi a nakupovali nové kousky do svých skříní.

Hlavní organizátorka Veselé módní přehlídky Denisa Havlíčková pak po jejím ukončení přislíbila, že další ročník bude minimálně stejně inspirativní, jako byl ten letošní: „Mám obrovskou radost, že se nám povedlo takovou akci v Dobříši zorganizovat a těší mě ta nádherná, pohodová a přátelská atmosféra. Návštěvníci jsou nadšení a hlásí se mi zájemci na hlavní partnery a vystavovatele na další přehlídku, což je pro mě i znamení, že se akce opravdu povedla. Největším překvapením a radostí pro mě byly děti, které se chovaly jako profesionálové a přesto do přehlídky přinesly svou spontánnost a neuvěřitelnou energii. Na další přehlídku tak určitě připravíme novinky a benefity.“

 

autor článku: redakce DA silami společnými