Dnes je pondělí 25. březen, svátek má Marián.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

Nový příbramský módní obchod otevřela Simona Krainová

přidáno: 11. 04. 2017

Ve čtvrtek v podvečer se v Pražské ulici v Příbrami slavnostně otevřel módní obchod s italským oblečením, s názvem Fashion Time Street. Jedná se už o druhou pobočku značky Fashion Time, přičemž ten první leží jen o několik metrů níže. Majitelka Martina Coníková slavnostně přestřihla pásku se Simonou Krainovou, která se stala kmotrou stylového obchodu.

Mnoho lidí se těšilo a spekulovalo, v jaký obchod se přemění bývalé pekařství známé jako “Zóna“ v Pražské ulici. Už několik týdnů poutač prozrazoval, že půjde o obchod s oblečením. Jde o stylové módní kousky dovezené z Itálie. Velkým bonusem je, že téměř polovina obchodu je věnována pánskému oblečení. Bonusem proto, že pánové v našem městě moc obchodů s oblečením nemají. ,,Z důvodu rozšíření sortimentu pro naše zákazníky jsme se rozhodli se rozrůst do dalších prostor a věříme, že tím zaujmeme širší spektrum zákazníků,“ uvedla Martina Coníková, jenž je v Příbrami jednoznačně spojena s módou.

Slavnostní otevření obchodu se Simonou Krainovou

Obchod byl slavnostně otevřen za přítomnosti české módní ikony Simony Krainové. Ta byla pro všechny přítomné velkým překvapením, neboť nikdo o její účasti neměl tušení. Simona je v módě profesionálkou, a nový obchod hodnotila více než kladně. Italský styl oblékání je jí velmi sympatický, a to i proto, že s manželem Karlem Vágnerem, který se mimo jiné též akce zúčastnil, mají jako turistickou destinaci velmi oblíbené Toskánsko. Simona se s návštěvníky ochotně fotila a jako správná žena neodjela z obchodu s prázdnou. Odvezla si jeden pár volnočasových bot a prozradila, že by brala nejraději všechny.

Obchod se pro návštěvníky otevírá oficiálně od pátku 7. dubna a rozhodně stojí za návštěvu. Pro shrnutí, ve Fashion Time Street pořídíte jak pánskou, tak i dámskou módu. Z pánské módy je to nejen oblečení, ale i doplňky v podobě slunečných brýlí či hodinek. U žen naopak dále seženete i široký sortiment bot či kabelek. Od každého druhu je jen několik málo kusů, takže se skutečně nemusíte bát, že byste ve své velikosti potkávali na ulici stejně oblečené protijdoucí.:)

autor článku: Jitka Doubravová