Dnes je pondělí 25. březen, svátek má Marián.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

Značkové oblečení za pár korun? To je možné na Apríla v Příbrami

přidáno: 14. 03. 2017

Akce Fashion Second Hand už se dostává hodně do podvědomí lidí. Aby ne, když se v Příbrami 1. dubna uskuteční již třetí ročník. Princip je jednoduchý. Můžete přijít prodat své oblečení, či nakoupit od jiných. Sežene skvělé kousky za zlomky cen.

Fashion Second Hand se koná tradičně v tělocvičně 4. základní školy, ale jde již o poslední ročník na tomto místě. V dalším roce se totiž přesouvá do větších prostor, a to přímo do sportovní haly, kde se zvýší počet prodávajících, který je zde limitován pouze na 40. Stále ale ještě zbývá deset prodejních míst, takže ještě máte šanci.

Přijďte prodávat

Pokud chcete prodávat, je postup jednoduchý. Přihlásíte se na mailu: jitka.doubravova@pribramzije.cz nebo na telefonním čísle 606 807 651, přijdete v den konání na místo, zaplatíte 50 Kč jako poplatek a dostanete přidělený svůj prostor, kde můžete prodávat.

Pokud nemáte co nabídnout, můžete zde svou skříň naopak doplnit. Z Minulých ročníků víme, že se zde dají velmi dobře pořídit značkové věci, ať už sportovní, či volnočasové. Vstupné jako nakupující je dobrovolné.

Pro skvělý zážitek bude akce doplněna hudbou, čerstvou kávou a zdravou svačinkou. Proto si zapište do kanceláře toto datum, a určitě dorazte. Bude to stát za to!

 

autor článku: Jitka Doubravová