Dnes je sobota 19. říjen, svátek má Michaela.

www.mojerukavice.cz/?fbclid=IwAR27q0MRau9Oc7KFeEbEg6LPL9ZVhOiwO1Sklbrkxq7Pthu179A2YYnCgIk

V Příbrami se uskuteční 4. ročník Fashion Second Handu

přidáno: 05. 12. 2017

Tak jako každý rok, i ten příští se mohou milovnice módy těšit na Fashion Second Hand. Akce s prodejem oblečení, která má i charitativní podtext, se uskuteční v příbramské sportovní hale 24. března.

"Tři ročníky se konaly v tělocvičně na Jiráskových sadech, avšak z důvodu, že zájemců každoročně přibývá, rozhodli jsme se akci přesunout do sportovní haly,“ vysvětlila organizátorka Jitka Doubravová. Časy zůstávají stejné. Od 7:00 hod. je vstup pro prodávající, a od 9:00 hod. pro kupující. Akce končí ve 12:00 hod.

O co vlastně jde?

Pro ty, kteří Fashion Second Hand neznáte. Jedná se o akci, kdy dívky a ženy prodávají své oblečení, které již nepotřebují. Věci, které se neprodají, mohou prodávající odložit do připravených pytlů, které organizátoři věnují těm, co jej potřebují.

Kdo může prodávat?

Prodávat může kdokoli, kdo si předem rezervuje prodejní místo na mailu doubravova@vdnpromo.cz a zaplatí symbolický poplatek 50 Kč. K dispozici je 50 prodejních míst.

Co se může prodávat?

Prodávat se může cokoli, co se módy týče. Oblečení, boty, kabelky, ostatní doplňky a samozřejmě i kosmetiky a šperky. Velmi oblíbený je prodej dětského oblečení.

A když chci akci jen navštívit?

Návštěvníci jsou nejdůležitější. Nakupovat se bude tradičně od 9 do 12 hod. a vstupné je dobrovolné. Slouží společně s poplatkem za prodejní místo k úhradě nájemného. Návštěvníci získávají vždy u vstupu i mnoho dárků, a letos tomu bude stejně tak. Dárky budeme postupně odhalovat ve Facebookové události.

Je sice ještě hodně času, ale přihlaste se už teď k prodeji. Místa se plní.

autor článku: Jitka Doubravová