Dnes je čtvrtek 19. září, svátek má Oleg.

skolavlese.wixsite.com/skolavlese
Menubox
Restbox

Největší příbramská akce s oblečením se blíží

přidáno: 07. 03. 2019

Jaro je tady a sním i tradiční akce s oblečením Fashion Second Hand, který se se stal největší akcí s oblečením v našem okrese. Princip je jednoduchý. Dámy zde prodávají a nakupují své oblečení za minimální ceny. Oblíbené je i oblečení pro děti a akce má dokonce i charitativní podtext.

Letos již pátý ročník akce Fashion Second Handu se uskuteční ve sportovní hale v Příbrami (vedle aquaparku) v sobotu 23. března v od 9:00 – 12:00 hod. a seženete zde všemožné kousky. Dámské oblečení, ale i pár kousků pánského oblečení, kabelky, boty, šperky, i oblečení pro ty nejmenší. Své kousky bude nabízet padesát prodávajících.

Každý může přinést nepotřebné oblečení

Nutno dodat, že vstupné na akci je dobrovolné. Slouží k úhradě nákladů akce. A i vy, pokud nechcete prodávat a máte doma oblečení, se kterým nevíte co s ním, můžete ho přinést s sebou a odložit do připravených pytlů. Ty budou předány paní Liškové z Březnice, která se věnuje pěstounství, oblečení tak skvěle využije. A co se jí hodit nebude, to poputuje dále.

Občerstvení zajištěno

Po celou dobu akce bude na místě možnost dát si čerstvou kávu, snídani nebo dopolední svačinku. Z akce se postupem času stalo skvělé místo, kde se sejdou stovky žen, a užívají si krásné sobotní dopoledne.

autor článku: Jitka Doubravová