Dnes je čtvrtek 19. září, svátek má Oleg.

skolavlese.wixsite.com/skolavlese
Menubox
Restbox

Největší akce s oblečením na Příbramsku se uskuteční v březnu

přidáno: 04. 01. 2019

V sobotu 23. března se v příbramské sportovní hale uskuteční již pátý půlkulatý ročník Fashion Second Handu. Jedná se o největší akci s oblečením na Příbramsku, na kterém převážně nakupují a prodávají své oblečení dámy. Akce má dokonce i charitativní podtext.

Fashion Second Hand se uskuteční celkově již popáté, ale podruhé v příbramské sportovní hale. Plocha, kde se obvykle hraje volejbal nebo se konají koncerty, se změní v prostor plný oblečení. Celkem padesát prodávajících nabízí své kousky za pár korun. A že se dají sehnat parádní věci, i nové.

Akce se minulý rok přesunula do větších prostor

Zájemci o prodej se mohou hlásit na info@vdnpromo.cz. Prodejní kapacita bývá obvykle rychle naplněna. Pro návštěvníky začíná Fashion Second Hand v 9:00 hod. a trvá až do samého poledne. Vstup je dobrovolný a slouží k úhradě nákladů spojených s akcí. "Dámy berou akci nejen z hlediska obměny oblečení, ale stává se z ní taková tradice, kdy si přijdou popovídat, dát si dobrou kávu, snídani. Každým rokem jich přibývá, což nás těší. Začalo to takovou malou akcí v tělocvičně na Jiráskových sadech, a loni prošlo dveřmi sportovní haly už kolem čtyři sta žen,“ řekla za VDN promo hlavní organizátorka akce, Jitka Doubravová.

Neprodané oblečení půjde na dobročinné účely

Oblečení, které se neprodá, mohou ženy odevzdat do připravených pytlů a bude věnováno ve spolupráci s nadačním fondem VDN splň si sen na dobročinné účely. Přijďte si také zpříjemnit sobotní dopoledne 23. března od 9:00 - 12:00 hod. v příbramské sportovní hale (u aquaparku).

Video z loňského ročníku:

autor článku: Jitka Doubravová