Dnes je úterý 20. listopad, svátek má Nikola,
je Světový den dětí.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

V Příbrami se plánuje první ročník velké módní show

přidáno: 07. 07. 2016

V našem okresním městě se stále něco děje. Mimo řadu hudebních koncertů, je na podzim tohoto roku v plánu zcela nový druh akce. Těšit se můžete na velkou módní show s názvem Nissan Příbram Fashion Night, která už nyní láká řadu Příbramáků.

Příbramská módní show se uskuteční 7. října 2016 v nových luxusních prostorech autosalonu Nissan na Nové Hospodě. Právě tato automobilka převzala záštitu nad celou módní show. Nejen že Nissan poskytl prostory, ale také se stal generálním partnerem celé akce. Zástupy jejich aut můžete vidět už před začátkem, kdy budou přivážet VIP návštěvníky k červenému koberci.

Sličné modelky předvedou oblečení značek Rinascimento, Please, Saxx, kožešiny Thomas Urban (z obchodu Fashion Time), Benetton, pánských obleků Koutný, elegantních šatů od známé české návrhářky Petr Brzkové či šperků ze zlatnictví od Ireny Vítkové. Bude to show dech beroucích outfitů, smyslných choreografií a oslnivých efektů.

V prodeji je limitovaný počet vstupenek

Vzhledem k zájmu ze strany partnerů a velikosti prostorů, zbylo pro zájemce pouhých 200 kusů vstupenek, v hodnotě 290 Kč/kus, které budou prodávány od konce července 2016. Abyste nepřišli o místo ani vy z Dobříše, můžete si svou vstupenku si rezervovat na mailu: pbfashionnight@seznam.cz.

Na konci módní show je připravena after party s DJem, bar s míchanými koktejly a skvělá zábava. Každý návštěvník obdrží dárek na rozloučenou, který svou hodnotou převýší celé vstupné.

Nenechte si ujít první ročník doposud největší okresní módní akce. Nesmíte tam chybět!

autor článku: Jitka Doubravová