Dnes je středa 18. květen, svátek má Nataša,
je Mezinárodní den muzeí.

Zajímavosti

Balónkové dekorace z Dobříše – něco nového na vaší oslavě

přidáno: 13. 10. 2021

Chystáte oslavu? Oživte ji originální balónkovou výzdobou z Dobříše a zaručeně uděláte radost nejen dětem. Balónky jsou totiž i skvělým marketingovým nástrojem...

Pořádáte narozeninovou oslavu pro své děti, přátele nebo rodiče? Chystáte otevření obchodu, firemní party, ples, svatbu nebo jinou krásnou slavnost? Nechte se inspirovat a oživte ji balónkovou výzdobou.

Balónky baví snad každé dítě a většinou zaujmou i dospělé. Také proto jsou krásným doplňkem všech oslav a používají se velmi často i při reklamních akcích. Na Dobříšsku byl až do nedávna velký problém takové balónky nebo celou výzdobu sehnat. Nyní už je ale i tato díra na trhu u nás pokryta.

Službu balónkových dekorací ocení asi v první řadě maminky a tatínci menších dětí. Úplně vedle ale s takovým dárkem rozhodně nebudou ani rodiče starších dětí. Dnešní době totiž vládnou fotky… A taková „instagramovka“ se svou vlastní narozeninovou výzdobou z balónků je rozhodně „IN“.

Klasické jednobarevné, třpytivé, tematické, symbolické, … Jednoduše jakékoli balónky pro jakoukoli příležitost vám ráda dodá Veronika z Dobříše se svou kamarádkou Kájou, které fungují pod značkou VK Balónky. Jak služba s balónky vznikla a co vše nabízí jsme se zeptali přímo Veroniky Fojtíkové.

Jak vás napadlo pustit se zrovna do balónkového businessu?

Já jsem si s tou myšlenkou pohrávala od prvních narozenin mého syna, kdy jsem na Dobříši takovou službu hledala, ale nenašla. Tak jsme se do toho pustili s kamarádkou Kájou.Co vše nabízíte?

Tvoříme balónkové dekorace na jakoukoli příležitost - narozeniny, svátek, výročí, baby shower, otevření obchodu, maturitní ples, svatbu, narozeninové focení, …

Kolik nás taková výzdoba z balónků bude stát?

Tohle je opravdu hodně individuální. Záleží na počtu a velikosti nafouknutých balónků heliem, jelikož to je vlasntě nejnákladnější.

Prozradíš nám, jaké barvy a balónky dnes frčí?

Největší trend je teď rozhodně organická girlanda, na které jsou balónky různých velikostí. Dále také balónkové bubliny, které se dají plnit například mini balónky, konfetami, nebo květinou.

Umíte udělat tematickou výzdobu například podle pohádky?

No jasně, v jakém tématu a barvě výzdoba bude je jen na vás.

Čím balónky nafukujete?

Balónky na dekorace a girlandy nafukujeme vzduchem, balónkové pugéty héliem.

Jak výzdobu na danou akci nebo oslavu instalujete?

Balónkové pugéty rády přivezeme domů. Větší výzdobu na maturitní plesy nebo svatby jedzdíme instalovat přímo na místo konání akce.

Kde se můžeme podívat na vaši práci a jak vás můžeme kontaktovat?

Všechny objednávky vyřizujeme přes instagramový profil vk_balonky, nebo facebookový účet Vk Balónky a tam můžete vidět i našim práci.

autor článku: redakce DA