Dnes je pátek 28. únor, svátek má Lumír.

veselarodina.org/aktuality/96-vikend-s-jogou-2020

VIDEO: Velká proměna s AKKM, bude se vám tajit dech!?

přidáno: 22. 10. 2017

Cítit se jeden den jako v pohádce? Že to není reálné? Ale samozřejmě, že je! Projekt proměny AKKM vám zajistí nejen kouzelný den plný překvapení, ale i památku na celý život. A to už stojí za to, ne?

Vzpomínáte si na letní soutěž o proměnu s AKKM? Jako výherkyně byla vylosována dvaadvacetiletá studentka Jitka Vondrášková. Minulou sobotu tak prožila den, který by si přála a určitě i zasloužila nejedna žena. Jste zvědaví, jak? Pojďte se teď s námi na průběh proměny AKKM podívat.

Vše to začalo už ráno…

Den byl doslova nabitý, a tak bylo potřeba se sejít co nejdříve. Celá cesta proměny začala v dobříšském butiku U Anděla strážce, kde si Jitka vybírala své outfity na focení. Nebyla na to však sama, pomáhaly jí samy stylistky z obchůdku.

Na řadu přišlo líčení…

Po výběru outfitů si Jitku do rukou vzala Klára Andrejsková, vizážistka a kosmetická poradkyně Mary Kay. „Líčení pro Jíťu jsem zvolila výraznější. Sama se nelíčí, denně nosí jen řasenku, a proto to pro ni byla opravdu velká změna! Dovolila mi, ať ji proměním dle mého a z výsledku jsme byly obě nadšené. Jíťa nosí denně černé dioptrické brýle. U brýlí je potřeba myslet na to, aby líčení pod nimi bylo výraznější, protože pohlcují barvy a jakmile si brýle nasadíte, je vše méně viditelné. Barvy jsem volila do období podzimu, které se k Jítě hodí, tedy zlato-černé kouřové líčení a temnější červená rtěnka. Rtěnky dělají opravdu divy, a zvlášť při nošení brýlí, které nám zakryjí polovinu obličeje, udělají mnohonásobný efekt, kdy dodají barvu a rozzáří celkový vzhled,“ radí Klára.

 

U kadeřnice došlo nejspíš k největší změně

Kadeřnice Romana Hnidová si pohrála s Jitčinými vlasy.

Jíťa se bála, že vlasy obarvíme moc výrazně a příliš zkrátíme, což k ní moc nejde, a tak jsem ji ujistila, že bez jejího souhlasu se nic radikálního dít nebude. Vlasy jsem promelírovala přirozenými barvami, aby to bylo jemné a přirozené. Jitka totiž nechtěla mít časem výrazný odrost a chodit každý měsíc nebo dva měsíce na barvu. Vlasy jsme zkrátily přibližně o 2,5 cm, vyfoukaly a natočily,upřesňuje Romana.

Fotky z babího léta? Možná ty nekrásnější…

Počasí na focení opravdu přálo! Celý tým AKKM, Klára, Romana a fotograf Michal se vydali na focení do dobříšského anglického parku. „Ze závěrečného focení jsem měl spoustu fotek, které nebylo lehké roztřídit, ale když jste celý den s člověkem, trochu jej poznáte… Vybírám jen ty fotky, kde se mi zdá být zachycen upřímný úsměv či pohled, než nějaký křečovitý úsměv a podobně. Rád volím propojení člověka s přírodou. V přírodě se člověk uklidní, nadýchá se čerstvého vzduchu a uvolní se, přičemž v interiéru by stál jen mezi foťákem a plátnem, což nepřidá na efektivitě a výsledné fotky nejsou tak kouzelné jako z aktuální barevné přírody… to však můžete posoudit sami,“ říká Michael „Hrabák“ Kočí, fotograf.

Sama Jitka říká - stojí to za to!

Jak si se dozvěděla, že jsi vyhrála?

Věděla jsem, že bude živé vysílání. Nicméně jsem ho kvůli jinému programu prošvihla. Vlastně mě ani nenapadlo, že by mě mohli vylosovat. Večer zazvonil telefon a já jsem ho nic netušící vzala, pěkně pozdravila a Klárka mi oznámila, že mě z klobouku vytáhla. Všude se pak objevovalo moje jméno. Facebook plný Jitulíí Vondráškové.

Co ti proměna dala?

Dala mi dost. Vlastně jsem nevěděla, co se sebou. Co by se dalo změnit, do jakého extrému můžu jít. Nejdříve jsem si řekla, že u vlasů stačí jen konečky. Ale když proměna, tak pořádná. Do poslední vteřiny jsem opravdu nevěděla, co na té hlavě budu mít, doslova. Ale výsledek byl ohromný. Nevěděla jsem, co říct. Překvapená, mile! Co se týče péči o pleť, odličovala jsem se špatně. Konečně vím, jak na to. Jak si pomoci, abych neměla ve 30. letech vrásky. Celkově jsem za ten den zkusila mnoho nového. A jsem fakt ráda!

Proč bys doporučila proměnu i ostatním?

Tenhle tým hledáte! Lidi, co se o Vás postarají a mají radost, když Vy máte radost. Na cokoli se můžete zeptat, co nechcete, to nebude. A zároveň se snaží vaše přání splnit vší silou. Pro mě to je opravdu proměna. Ať už novou vizáží, tak i na focení jsem měla oblečení, které bych si sama nikdy na sebe nevzala. Až na jeden, ve kterém jsem se opravdu našla. Ale proč nevyzkoušet něco nového? Ten den za to stál. Plný legrace, práce, která za to stála. Moc děkuji za tu příležitost!

Skvělý den si užili i organizátoři proměny

„Jelikož to byl první proměna, tak jsme se na ní těšili o to víc“, říká Michael. „S Jíťou se nám spolupracovalo opravdu skvěle a i my jsme si celý den moc užili,“ dodává Klára. 

Nebojte se jít do proměny, přihlaste se a prožijte den, který bude patřit jen vám!

Projekt proměny AKKM je určen opravdu pro každého. Pro dívky a ženy jakékoli věkové kategorie. Pro ty, kteří chtějí jednoduše zkusit něco nového, a také pro ty, které cítí, že potřebují změnu v životě. „Je důležité, abychom se cítily sebevědomě, krásně a byly jsme si schopné do zrcadla říci: „Sluší mi to.“ Ať si vyberete jakoukoli naši proměnu, není to jen o výsledném vzhledu a fotkách, ale o celém průběhu, při kterém nám záleží na příjemné atmosféře, pohodě, a aby to byl především pro Vás krásný zážitek! Celou dobu máte Vy hlavní slovo, protože hlavně Vy se musíte cítit dobře. Takže se opravdu nebojte a pojďte do toho s námi. A pokud o někom víte, že by si proměnu zasloužil, dejte mu ji jako dárek. Určitě Vám za to poděkuje,“ dodává Klára Andrejsková.

 

Shrnutí celého dne ve videu:

autor článku: Kamila Paulová a Proměny AKKM