Dnes je pátek 1. prosinec, svátek má Iva,
je Světový den AIDS.

Zajímavosti

Překvapte svou drahou polovičku na Valentýna s balónky

přidáno: 03. 02. 2022

Chystáte se letos oslavit svátek lásky a chcete svou milovanou polovičku překvapit? Vsaďte na balónky!

Den svatého Valentýna se nezadržitelně blíží, a přestože nepatří tento svátek mezi naše tradiční svátky, nachází si každoročně stále více příznivců i u nás.

Pokud tedy hledáte na 14. února vhodný dárek pro svou milovanou ženu nebo pro svého pana úžasného, máme pro vás ten správný tip.

Vk Balónky pro vás mají na den zamilovaných speciální nabídku

Standardně tvoří Vk Balónky dekorace pro jakoukoli příležitost – narozeniny, výročí, plesy, svatby, rodinné nebo firemní akce, ale na svátek svatého Valentýna přichází vysloveně se speciální nabídkou.

„K příležitosti svátku lásky máme krásná fóliová srdce, tvoříme balónkové pugéty na přání nebo organické girlandy. Speciálně k tomuto svátku můžete využít i možnost natisknutí vlastního textu přímo na balónek,“ říká Veronika Fojtíková z Vk Balónky.

Vybrat si můžete ale třeba i krásné balónkové bubliny, které se dají plnit například mini balónky, květinami nebo konfetami. Samozřejmostí je výběr z mnoha barevných odstínů nebo tematických balónků různých tvarů.

Ať už se rozhodnete pro jeden oslňující balónek, který doplní váš valentýnský dárek nebo darujete krásnou a originální girlandu s osobním vzkazem, tímto dárkem svou milovanou polovičku určitě potěšíte.

Kdy nejlépe si balónky na Valentýna objednat a kde?

„Objednávky na tento zamilovaný den přijímáme už nyní a vzhledem k zájmu bych raději doporučila všem případným zájemcům ozvat se co nejdříve,“ dodává Veronika Fojtíková, která se těší na vaše objednávky plné speciálních a originálních přání.

Všechny objednávky vyřídíte přes instagramový profil vk_balonky, nebo facebookový účet Vk Balónky.

autor článku: redakce DA