Dnes je pátek 28. únor, svátek má Lumír.

veselarodina.org/aktuality/96-vikend-s-jogou-2020

Víme, jak se vyhnout přeplněným nákupním centrům před Vánoci!

přidáno: 19. 11. 2017

Vybírejte chytře a nebojte se vyměnit přeplněné obchody v nákupních centrech za menší obchod, kde vám rozhodně více pomohou. Nevíte, co svým blízkým k Vánocům pořídit nebo vy sami nevíte, co nového si do šatníku koupit, aby to nebylo pořád to stejné? Máme pro vás tip, jak na to!

Obchodní centra jsou pro nejednoho z nás skvělá řešení. Všechny možné typy obchodů pod jednou střechou. Nemusíte obtížně přebíhat přes celé město od jednoho obchodu k druhému. Nicméně na druhou stranu, už vás také, především teď v předvánočním času, přeplněná nákupní centra odrazují? Nebaví vás, že tričko nebo kalhoty, které jste si vybrali v jednom z obchodu, nosí na sobě téměř každý druhý na ulici? Ano, i to jsou nevýhody dnešních nákupních center, kde na originální kousky zabrousíte jen málokdy.

Kam se vytratily obchody s osobitým kouzlem?

Rádi byste narazili na obchod, kde vám nejen nabídnou kvalitní sortiment, ale především vám poradí a řeknou, jaký kousek rozhodně nemůže ve vašem šatníku chybět? Nebojte, takové obchody, díky bohu, ještě existují, jen si je musíte vy sami najít. Dorazit můžete např. i do příbramského obchodu Fashion Timekde vám stylistky poradí s každým detailem.

Raději nákupní centrum nebo obchod s kouzlem?

A čemu dáváte osobně raději přednost vy? Vletíte několikrát ročně do velkých nákupních center a nakoupíte všechno možné nebo si raději uděláte na nákup čas a chcete, aby vám s oblečením někdo poradil? Netvrdíme, že nákupní centra nemají něco do sebe, ano, každý z nás tam stejně zavítá. Nicméně městský obchod s přátelštější atmosférou a originálnějšími kousky, a především s poradenstvím, má také něco do sebe, to musíte uznat. Zkuste tak v letošním předvánočním čase udělat změnu.

Změna k lepšímu?

Přijďte třeba do obchodu Fashion Time Street, kde najdete originálnější kousky oblečení za přívětivé ceny. Pro náročnější zákazníky je tu pak obchod Fashion Time Příbram, kde už naleznete opravdu stylové oblečení od značek jako Rinascimento nebo Please. A sami uvidíte, že vánoční dárky v podobě oblečení naberou úplně jiný rozměr. Možná totiž letos nesáhnete opět po stejném střihu trička pro svého manžela nebo manželku, ale tentokrát budete svůj nákup moci prokonzultovat, stylistky vám v obchodě velmi rády poradí. A to překvapení pod stromečkem, že letos není to stejné triko jen v jiné barvě než v minulém roce? Hm, to už možná stojí i za to, nemyslíte?

Proč byste se neměli „bát“ přijít?

Odpovídá sama majitelka obchodu, která se nebála a otevřela v Příbrami přesně ty obchody, které vyčnívají „z davu“.

Jak svým zákazníkům poradíte?

"Každému zákazníkovi se věnujeme osobním přístupem, díky kterému je náš obchod vyhledávaný, a pokud pánové doprovází své partnerky, mohou se u nás posadit do stylového denimového posezení, a ještě jim k tomu rádi uvaříme kávu, též i maminky s kočárky jsou vítány, náš obchod je velmi prostorný." 

Jaký druh oblečení se nejvíce prodává jako dárek pod stromeček?

"Já bych řekla, že mezi tradiční dárky rozhodně patří dámské svetříky, kabáty, u mužů jsou to stylové ponožky od Gianno Lupo, trička atd. Náš obchod se vyznačuje originální výzdobou, máme zde stylové motorky, sezení ve stylu denim, a hlavně máme módu pro muže, prostě z Čecha uděláme Itala od hlavy až k patě," dodává Martina Coníková, majitelka obchodů v Příbrami.

autor článku: Kamila Paulová