Dnes je pondělí 16. květen, svátek má Přemysl,
je Evropský den Slunce.

Zajímavosti

Módní okénko vol. 8: K čemu se rukavice hodí a k čemu fakt ne!

přidáno: 06. 01. 2022

Po vánoční přestávce pro vás máme další díl módního rukavičkářského seriálu, který pro vás připravuje paní Ludmila Osičková.

Dvoubarevné rukavice?

Pořídili jste si někdy dvou- nebo vícebarevné rukavice? Teď ale nemyslím palčáky od babičky pletené ze zbytku vln :) Myslím třeba ty ručně šité. Z mé praxe vnímám, že si je natahují spíše odvážní a zdravě sebevědomí lidé. V nevhodné kombinaci mohou totiž působit až pouťově a paradoxně lacině. Ale pokud je správně zkombinujete, mohou vyprávět příběhy. Zkusíme to? 

 

Oranžovo-černé k pískově hnědému kabátu vyvolávají ty nejkrásnější podzimní nálady. Připomínají procházku lesem plným čerstvě spadaného listí, které ještě nezetlelé šustí pod botami. Taky máte chuť se jím proběhnout jako malé dítě, aby šustilo ještě víc? 

 

 

Růžovo-černé vyladěné k nákrčníku a čepici jsou připomínkou letních poutí a jarmarků plných barevných drobností a sladkostí. Kolotoče se točí, houpačky létají do vzduchu a jemné rány vzduchovky slibují plyšáky a drobné hračky, které rozzáří oči našim malým.

Jaké příběhy napadají vás, když vidíte barevné rukavice? 

Nejen dvoubarevné rukavice, ale jakékoliv podle vašeho přání, si u mne můžete nechat ušít nebo využijte omezené akce na výprodej skladových zásob v mém e-shopu a chyťte si ty své!

Příště vám napíšu něco o kožešince.

 

 

autor článku: Mějte se krásně! Vaše Ludmila Osičková