Dnes je středa 12. srpen, svátek má Klára,
je Mezinárodní den mládeže.

Zajímavosti

Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald

přidáno: 27. 04. 2018

Letošní druhý ročník Příbram Food Festivalu bude spojen i s hudbou. Mimo ochutnávání různých pokrmů si mohou návštěvníci dojít 3. června poslechnout zpěváka Petra Kotvalda, který má na svém kontě několik hitů.

Agentura VDN promo, která Food Festival pořádá, již při oznámení akce slibovala i hudební vystoupení. A to také dodržela. Na festival totiž dorazí Petr Kotvald, jehož hit Holky z naší školy, který nazpíval se Stanislavem Hložkem, zná snad úplně každý. Právě tato písnička se stala nejprodávanější nahrávkou všech dob. "Hledali jsme někoho, kdo v Příbrami dlouhou dobu nebyl. Vzhledem k tomu, že v posledních letech se s hudebními akcemi v našem městě roztrhl pytel, nebylo to snadné. Nakonec jsme vybrali Petra Kotvalda, jehož největší hity znají jak mladá, tak i starší generace, které na něj tancovala na diskotékách,“ vysvětlila Jitka Doubravová.

Připraven je i program pro děti

Příbram Food Festivalu se zúčastní třináct restaurací, které budou bojovat o titul nejlepší restaurace Příbram Food Festivalu 2018. Mimo toho se můžete těšit na doprovodný program pro děti, ukázku vykrajování z ovoce a zeleniny, analýzu tělesných hodnot a dalších aktivit.

Vstupenky jsou již v předprodeji

Vstupenky jsou v předprodeji v Taste Coffee Příbram, v Pizzařství Příbram, na recepci hotelu Belvedere, v kavárně Upekla, ve Statku Svaté Pole, nebo v Coffee now na Dobříši. Vstupné je 50 Kč, pro děti do deseti let zdarma. Akce se koná 3. června na Dvořákově nábřeží v Příbrami od 10:00 hod.

autor článku: Redakce DA