Dnes je úterý 18. září, svátek má Kryštof.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

Do bříška: Kam na dobré točené pivo, a to nejen k obědu

přidáno: 16. 12. 2015

Dnes se podíváme do podniku Modrá kočka. Do této restaurace s bezbariérovým přístupem můžete zajít s přáteli i rodinou a to jak na dobrý oběd, tak i večeři.

Kde ji naleznete?

Restaurace Modrá kočka se nachází přímo v budově dobříšské sportovní haly ve Školní ulici, která leží přibližně 300 m od centra města. Nespornou výhodou je také rozlehlé parkoviště u objektu. 

Výběr jídel a nabídka nápojů

V restauraci Modrá kočka na vás čeká nabídka teplých i studených pokrmů. Ve všední dny je výběr ze 4 hotových jídel od 80 Kč a minutkové kuchyně.

V době obědů strávníci mohou využít i toho, že se zde nekouří.

Samozřejmě nechybí široký výběr z nealkoholických ani alkoholických nápojů. Restaurace nabízí 4 točená piva (Staropramen 10°, Braník 11°, Staropramen nefiltrovaný a Pillsner Urquel) a to se vidí málokde. Pro řidiče je v nabídce mimo jiné točená kofola nebo klasická malinová limonáda.

Prostory nejen pro vaše akce

Kapacita restaurace je 85 míst a  nechybí ani salonek pro 35 osob, kde se mohou konat nejrůznější akce, například třídní srazy nebo narozeninové oslavy.

V letních měsících je připraveno i posezení na venkovní terase. Přilehlé malé pískoviště ocení snad každý rodič s malými dětmi. 

Využít můžete i další služby

Mezi další služby, které restaurace nabízí, patří třeba Wi-Fi nebo sledování sportovních TV přenosů, a tak si na své přijde každý správný fanoušek.

Otevírací doba

  • pondělí - čtvrtek 10:30 - 22:00
  • pátek 10:30 - 23:00
  • sobota 11:00 - 23:00
  • neděle 10:30 - 22:00

Pro další informace můžete navštívit facebook Restaurace Modrá Kočka nebo zavolat na číslo 318 520 753.

Stále ještě váháte?  Oblíbený burger s hranolky nebo hovězí Ball Tip vás jistě na návštěvu této restaurace zláká.

autor článku: redakce DA