Dnes je úterý 18. září, svátek má Kryštof.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

Do bříška: Nová dobříšská kavárna a fresh bar v rodinném duchu

přidáno: 30. 09. 2015

Kavárna a fresh bar U Motýlka se zaměřuje především na kvalitní suroviny. Svým zákazníkům chce nabídnout nejen široký výběr, ale především poskytnout také posezení s příjemnou atmosférou.

Kavárna a fresh bar U Motýlka byl otevřen před necelým měsícem ve zcela zrekonstruovaných prostorách. Na kavárnu narazíte v ulici Plk. B. Petroviče, naproti bývalé dobříšské kotelně.

Vaše děti budou v „sedmém nebi“

Všechny prostory kavárny jsou samozřejmě zcela nekuřácké, jsou tedy ideálním místem pro rodiny s dětmi. Díky velkému dětskému koutku se kavárna na první pohled zalíbí především vašim dětem. Dětský koutek děti zabaví a maminky si tak budou moci vychutnat svůj zasloužený šálek kávy.  Maminky s menšími dětmi jistě rádi ocení i přebalovací pult.

Káva s lahodnou vůní i chutí a k tomu jen čerstvé domácí zákusky

„Opravdu si zákládám na kvalitních zákuscích, které jsou vždy čerstvé a především jsou opravdu z kvalitních surovin. Mým cílem je poukázat na to, že i kvalitu lze prodávat levněji“, říká majitelka kavárny, slečna Holanová. Pochutnat si můžete na italské kávě Vergnano. Objednat si můžete espresso (30 Kč) , espresso lungo (30 Kč), klasického turka (25 Kč) cappuccino (38 Kč) nebo Latte Macchiato (48 Kč). V létě vás může osvěžit i ledová káva (50 Kč).

Přijďte ochutnat domácí dezerty, za kterými se vrátíte

Ke kávě vás určitě okouzlí nejen krásné, ale především chutné a domácí zákusky (cena od 40 Kč do 55 Kč). A nejen děti potěší v nabídce horká mléčná či bílá čokoláda (38 Kč.) Na fotky dezertů se můžete podívat na facebookové stránce. V kavárně vám také nabídnou palačinky (cena od 35 Kč) s marmeládou, nutellou, banánem i šlehačkou.

Pochutnáte si i na slaných pokrmech

Pokud máte raději slanější pokmy, i na nich si zde můžete pochutnat. Objednat si můžete čerstvé Pannini se šunkou a sýrem (40 Kč) nebo rajčetem, mozzarelou a olivami (50 Kč).

Čerstvý fresh, smoothie či raději bubble tea?

Máte radějí čerstvý fresh nápoje nebo smoothie? V kavárně a fresh baru „U Motýlka“ vám rádi splní vaše přání, vybrat si můžete z čerstvého ovoce a sami si zkombinovat svůj  fresh nápoj i smoothie. (cena 0,4 l je 45 Kč nebo 0,5 l za 55 Kč). Bubble tea si budete moci vybrat z 8 příchutí a z 9 druhů kuliček (cena 0,5 l je 45 Kč nebo 0,7 l je 55 Kč)

Ideální na pracovní schůzky či pořádání akcí

Součastí kavárny jsou prostory, kde lze uspořádat obchodní schůzky, rodinné oslavy nebo posezení s přáteli. Nechte se někdy také obsloužit a mít více času na svou rodinu a přátele. Objednejte si prostory kavárny na svou oslavu, navíc vám rádi sjednají i catering a nebudete tak muset obstarávat občerstvení pro své hosty.

Jaké změny chystá kavárna v budoucnosti?

Již za pár dní by se měl interiér kavárny pozměnit. „V budoucnosti budou přidány na stěny dětské obrazy od malířky, které budou určeny i k prodeji. Navíc budeme pořádat akce pro děti i dospělé“, říká majitelka kavárny a fresh baru U Motýlka.

Otevírací doba

  • pondělí až pátek: 8:00 – 20:00
  • sobota až neděle: 12:00 – 20:00

autor článku: Kamila Paulová