Dnes je pondělí 22. říjen, svátek má Sabina,
je Mezinárodní den balbutiků.

Zajímavosti
Menubox
Restbox

Do bříška: Za výbornou kávou či vínem nemusíte chodit daleko

přidáno: 02. 09. 2015

Hledáte místo, kam můžete zajít nejen s obchodními partnery, ale i se svými přáteli či dětmi? Vyhledáváte prostor, kde budete moci přes den pracovat a uskutečňovat obchodní schůzky, ale večer byste se zde rádi pobavili? To vše vám může nabídnout Café Bar Abeles.

Café Bar Abeles je především kavárna a vinárna, která se nachází v centru Dobříše, a to ihned naproti autobusovému nádraží. Možnost zajít si do Café Bar Abeles máte necelý rok, jelikož teprve 10. října oslaví své 1. narozeniny.

Ideální místo nejen pro obchodní schůzky, ale i setkání s přáteli či odpočinek pro maminky s dětmi

Prostory kavárny nabízí ideální místo pro obchodní schůzky i posezení s přáteli

Maminky s dětmi jistě ocení výhodnou lokalitu kavárny, která je v centru města, tedy poblíž obchodům. Rodiče si tedy tak mohou odpočinout po náročném nákupu a vychutnat si svůj zasloužený šálek kávy či čaje. Navíc prostory kavárny jsou zcela nekuřácké a přístup je bezbariérový, je tedy zcela vhodný i pro kočárky. 

Své kouzlo má letní terasa a to především při západu Slunce

Samozřejmostí je zde WiFi připojení zdarma. Vnitřní prostředí je vkusně zařízeno a je zcela nekuřácké, ale pokud si však cigaretu neodpustíte, máte možnost v letních měsících využít i venkovní terasu, která se nachází před vstupem do kavárny. Této terasy se využívá především ve večerních hodinách, kdy nastává kouzelná atmosféra s úchvatným pohledem na dobříšské náměstí. 

Jedinečná káva Cellini, která má lahodnou chuť

V Café Baru Abeles vám nabízí opravdu mnoho druhů kávových nápojů, které připravují pravým italským způsobem. Kávu si zde dáte již od 25 Kč. Samozřejmě máte možnost také objednávky kávy bez kofeinu.

Večer plný zábavy

Máte v plánu zajít večer s přáteli na dobré víno či nějaký alkoholický nápoj? Dlouho jste se neviděli a dáváte přednosti klidnějším místům, kde si můžete nerušeně povídat? Tak přesně pro vás je ideální místo Café Bar Abeles. 

Delikátní česká vína, díky kterým se vrátíte 

K rozhovoru si můžete vybrat ze široké nabídky vín, které naleznete ve vinném lístku. Vychutnat si můžete nejen z rozlévaných vín (cena 0,2 l je 38 Kč), ale také z výborných, především českých lahvových vín, kterých je veliký výběr (cena láhve je od 190 Kč). Pokud nemáte k vínu vřelý vztah, je tu náhrada v podobě točeného piva Baštýř (0,3 l od 19 Kč). Samozřejmě máte i možnost objednat si alkoholické koktejly (cena od 50 Kč). A pokud nemůžete či nechcete alkoholické nápoje, i pro vás jsou tu připraveny speciálně upravené nealkoholické koktejly (cena od 39 Kč).

Výběr je opravdu rozsáhlý

Pokud moc neholdujete kávě či vínu, můžete si v Café Baru Abeles vybrat z nabídky cejlonských (cena od 32 Kč) i domácích čajů (cena od 39 Kč). Hlavně děti si určitě rády pochutnají na domácích limonádách (cena od 39 Kč), které jsou bez koncentrátů, což určitě vřele ocení jejich rodiče.

Pochutnáte si na sladkých a nově i na slaných pokrmech

Ke kávě jsou samozřejmě připraveny také zákusky (cena od 14 Kč). Nově však v nabídce najdete i slané pokrmy – Pannini na několik způsobů (cena od 65 Kč) a různé typy toustů (cena 2 ks od 55 Kč). 

Speciální akce pro všechny návštěníky

V Café Baru Abeles není nuda! Vyrazit můžete i na různé pořádané akce. Konají se zde hudební či tématické akce. Uvítáte raději hraní na piano, akordeon a nebo raději akčnější soutěžení ve stolním fotbale či Havajskou párty? To vše se v Café Baru Abeles pořádá.

Oslava bez starostí? I to je zde možné a reálné!

Neradi připravujete oslavy a rádi byste si ji také někdy bezstarostně užili? Přesně to vám Café Bar Abeles umožní. Připraví vám nejen nápoje, ale také možné jídlo a zarezervuje vám salonek pro 20 lidí, v případě velké oslavy dokonce celý prostor Café Baru.

Ještě větší výběr do budoucnosti

Do budoucnosti je v plánu ještě více rozšířit nabídku domácích ledových čajů. Již brzy se plánují i změny v interiéru, kde by se měla uskutečnit výstava obrazů, díky které se prostory ještě více ozvláštní.

Otevírací doba

  • Pondělí 10:00 - 21:00
  • Úterý 10:00 - 22:00
  • Středa 10:00 - 22:00
  • Čtvrtek 10:00 - 22:00
  • Pátek  10:00 - 22:00
  • Sobota  11:00 - 22:00
  • Neděle  12:00 - 21:00

Otevírací doba se přizpůsobuje hostům Cafe Baru. Budete - li se bavit, nikdo vás vyhánět nebude :).

autor článku: Kamila Paulová