Dnes je pondělí 14. říjen, svátek má Agáta,
je Světový den standardů.

www.mojerukavice.cz/?fbclid=IwAR27q0MRau9Oc7KFeEbEg6LPL9ZVhOiwO1Sklbrkxq7Pthu179A2YYnCgIk
Menubox
Restbox

Dobříšský 5G internet od Nordic Telecom je rychlý, spolehlivý a bez závazků

přidáno: 30. 01. 2019

V říjnu 2018 byl v Dobříši spuštěn superrychlý 5G pevný internet vzduchem. Stal se vhodnou alternativou pro Dobříšany, kteří nejsou v dosahu optické sítě. Telekomunikační operátor Nordic Telecom si tak rychle u nás našel své příznivce, a to i díky tomu, že kromě spolehlivého internetu začal nabízet i svoji IPTV – výjimečnou Nordic TV.

Nordic Telecom přinesl na Dobříš technologickou novinku 5G pevný internet vzduchem a je o ni pořádný zájem. Vzhledem k tomu, že je Nordic Telecom držitelem vyhrazeného pásma ve frekvenci 3,7 GHz, není jeho vysokorychlostní internet rušen okolními wi-fi vysílači ani žádnou jinou konkurencí. Právě díky tomu je internet mimořádně stabilní a rychlý. Proto je srovnatelný s připojením optickým kabelem. Nordic Telecom na Dobříši a v okolí nabízí 5G pevný internet ve dvou variantách, a to Nordic 5G o rychlosti 40 Mb/s a Nordic 5G Plus o rychlosti 100 Mb/s.

Jak si představit 5G na doma?

5G pevný internet na doma si můžete představit jako čtyřproudou dálnici, kterou využívají jen zákazníci Nordic Telecom. Lokální konkurenci pak jako přeplněnou státní silnici, kterou sdílejí všichni jejich zákazníci. Když přejdete od jednoho lokálního poskytovatele internetu k druhému, tak si moc nepomůžete, protože budete stále na stejné přeplněné silnici. Pokud přejdete na 5G pevný internet, dostanete se právě na zmíněnou čtyřproudou dálnici. Ta změna je obrovská.

Nordic TV – televizní svoboda je tady

Kromě 5G pevného internetu nabízí na Dobříši Nordic Telecom i výjimečnou televizi přes internet IPTV pod názvem Nordic TV, která obsahuje nejmodernější funkce, jež si oblíbí každý. Od oblíbeného zpětného přehrávání až 7 dní zpětně, přetáčení reklam, nahrávání pořadů nebo dětského zámku, až po inteligentní vyhledávání pořadů. Navíc si ji můžete pustit až na čtyřech chytrých zařízeních, to znamená, že Nordic TV funguje také na počítači, tabletech nebo mobilních telefonech. Každý z rodiny se tedy může dívat na co chce, kdykoli a odkudkoli, stačí mu jen připojení k internetu. Nordic TV si můžete pořídit ve dvou variantách Nordic TV 80+ nebo Nordic TV 120+. K nim si můžete přiobjednat i balíčky Kido (dětský), Lingua (s možností přehrání pořadů v původním znění), Sport (sportovní) a Filmy (pro filmové nadšence).

Tři důvody, proč se připojit k Nordic 5G

Rychlost, která potěší – 5G pevný internet je rychlé připojení s vysokými vysílacími výkony. Díky tomu má široký dosah, stabilitu signálu a odolnost proti povětrnostním vlivům. To znamená, že například full HD film o velikosti 1,5 GB stáhnete s 5G připojením o rychlosti 100 Mb/s zhruba za dvě minuty. A to už je pořádný fičák!

Stabilita je základ – „Pětgéčko“ na Dobříši od Nordic Telecom je nejen rychlé, ale i stabilní. Nordic Telecom v aukci kmitočtů vydražil (jako jediný v ČR) dvě vysílací pásma o celkové šířce 80 MHz, a proto dosahuje mnohem větší stability. Tato frekvenční pásma jsou vyhrazená ČTÚ pouze pro Nordic Telecom a provozuje v nich pouze tuto službu. Celé pásmo je pak vyhrazeno jen pro vás.

Jednoduše, online, bez závazků – Nordic Telecom se drží hesla: Jednoduše. A právě proto si veškeré objednávky můžete vyřídit online, na pár kliknutí a je to opravdu jednoduché. Navíc všechny služby jsou bez závazku, to znamená, že pokud nejste spokojeni, tak můžete odejít, kdy chcete.

Připojte se k 5G pevnému internetu vzduchem. Ověřte si, zda je superrychlý internet Nordic 5G nebo Nordic 5G Plus dostupný i u vás.

autor článku: Redakce DA