Dnes je středa 5. srpen, svátek má Oldřiška,
je Světový den boje za zákaz jaderných zbraní.

Z našeho města

Občanům města Dobříše

přidáno: 09. 07. 2015

Červnové svátky provázely velmi vysoké teploty, přesto se však v Dobříši povedlo uspořádat krásnou pietní vzpomínku k 600. výročí upálení mistra Jana Husa. Přečtěte si děkovný dopis, který následně přišel na adresu pana starosty.

V pátek 3. července 2015 byly slavnostně položeny květinové věnce k pomníku mistra Jana Husa v Dobříši. Pan Antonín Janča, který se celé akce účastnil se svou kamerou, přinesl krásnou reportáž, kterou jste již na internetu mohli vidět a kterou stojí za to shlédnout (přikládáme na konec článku).

Dobříšsko aktuálně má nyní tu čest zveřejnit děkovný dopis, který následně přišel na adresu pana starosty, Mgr. Stanislava Vacka. V dnešní době, kdy okolo nás slyšíme spíše jen kritiku a negativní reakce, nám dělá opravdovou radost psát a informovat o věcech opačného charakteru. Vždyť slovo DĚKUJI nás nikoho nic nestojí a dokáže tak moc.

DĚKUJEME manželům Alexandře a Vladimírovi Hrubešovým za jejich dopis, za jejich návštěvu i za jejich podporu našemu městu. V e-mailu, který napsali, přejí přímo městu Dobříš, jeho občanům i panu starostovi hodně úspěchů a šťastný život. Samotný dopis, který napsala vnučka sochaře Jana Škváry, autora sochy Jana Husa v Dobříši, si pak můžete přečíst sami.

 

autor článku: Redakce DA