Dnes je pondělí 16. květen, svátek má Přemysl,
je Evropský den Slunce.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Město Dobříš zjišťuje, zda se lidé díky kamerám cítí bezpečněji

přidáno: 12. 01. 2022

Městský kamerový dohlížecí systém (MKDS) v Dobříši, který má celkem 11 kamerových bodů je obsluhován strážníky Městské policie Dobříš nonstop. Zda se díky němu cítí lidé ve městě bezpečněji, má nyní zjistit dotazníkové šetření.

Městský kamerový dohlížecí systém je efektivní nástroj situační prevence ke zvýšení bezpečnosti občanů, ochrany života, zdraví a majetku, potírání pouliční kriminality, ochraně veřejného pořádku a sledování dopravní situace na vytypovaných exponovaných místech města. Jedná se o soubor zařízení, které umožňuje zachytit, přiblížit a zaznamenat chování osob, nebo stupeň ohrožení osob a majetku. V loňském roce město tento kamerový systém rozšířilo o dvě nově sledovaná místa.

Pomozte zjistit, jak bezpečně se cítíte v Dobříši díky kamerovému systému

Město Dobříš nyní žádá občany i širokou veřejnost o vyplnění krátkého online dotazníku, který má za úkol zjistit, zda městský kamerový systém zvyšuje pocit bezpečí občanů ve městě.

Vyplnění dotazníku, jehož cílem je zjistit názor veřejnosti na potřebnost městského kamerového dohlížecího systému, vám zabere opravdu jen pár sekund.

Dotazník je anonymní a nejsou při něm sbírána žádná osobní data.

autor článku: redakce DA (www.mestodobris.cz)