Dnes je středa 5. srpen, svátek má Kristián.

Z našeho města

Dobříšští mohou nově využít novou on-line aplikaci

přidáno: 23. 05. 2017

Věděli jste, že si můžete v nové internetové aplikaci města Dobříš zjistit nejen podrobné informace o termínech jednotlivých sečí, které probíhají ve vašem okolí, ale i jiné zajímavé informace? Podat můžete například i své připomínky!

Od 12. dubna letošního roku mohou občané města Dobříš díky nové aplikaci  sledovat aktuální informace ohledně sekání zeleně, které probíhají v jednotlivých oblastech města.

Kde informace nalézt?

Díky této nové on-line aplikaci lze tak jednoduše zjistit, kdy a kde budou úpravy zeleně probíhat. Po otevření aplikace na internetových stránkách lze vidět mapu města, která je rozdělena do jednotlivých částí. Po rozkliknutí jednotlivé oblasti se občanům na postranním panelu zobrazí název lokality, datum sekání či případné poznámky (např. sekání na objednávku). Informace jsou neustále aktualizovány podle nových informací.

Ozvat se můžete i s připomínkami

Aplikace je také ideální pro všechny, kteří mají proti sekání jakékoli výhrady či poznámky. Občané tak mohou on-line podat své připomínky k údržbě zeleně ve městě.

Aplikace se stala uznávanou

Nová dobříšská aplikace uspěla jako příklad dobré praxe z českých měst i na tematickém webu Národní sítě Zdravých měst České republiky.

Dobříš má k dispozici i jiné aplikace

Věděli jste, že město Dobříš má i další internetové mapové aplikace? Na mapovém portálu Dobříš tak můžete jednoduše a rychle naleznout základní mapu města s jednotlivými popsanými ulicemi, katastrální mapu, digitální technickou mapu, mapu paspartu osvětlení města, či dokonce mapu jednotlivých hrobových míst na městských hřbitovech v Dobříši.

autor článku: Kamila Paulová